Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegen lehetek mentőápol...

Cukorbetegen lehetek mentőápoló/mentőtiszt?

Figyelt kérdés

Sajna mint kiderült cukorbeteg lettem, viszont már több éve eldöntöttem, hogy életeket szeretnék menteni...

Utolsó évemet végzem gimin, bioszból emeltezni szeretnék és ez az egy szakma ami motivál...

Ha ez nem jönne össze akkor teljesen elveszteném minden motivációm és végül egy nemzetközi fuvarozó lenne belőlem maximum, mert nincs más szakma ami miatt hajlamos lennék tanulni... Úgyhogy nagyon remélem, hogy nem kizáró tényező.



2019. dec. 1. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én eleve mozdonyvezető szerettem volna lenni, de most megpályztam a kukás autót.
2019. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
71%

Azt nem tudom,hogy kizáró tényező-e,de ezzel sok gondod lesz.

Először is ha állandóan úton vagy,nagyon nehéz megoldani,hogy időben tudj enni,ha kell majd szúrni magad,akkor azt is meg kell oldani.

Meg pluszban még lesznek hirtelen rosszullétek is.

Örülök egyébként,hogy nem adod fel és remélem összejön,szép hivatás,én körüljárnám ezt a témát jobban.

2019. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Fujj én biztos nem tanulnék azért egy percet sem hogy koszos büdös véres halott gusztustalan embereket fogdossak, pláne annyi pénzért bár semennyiért sem...🤮
2019. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%

Ez te vagy,de a kérdés nem ez volt.

Majd lehet,hogy ő fogja egyszer megmenteni az életed.

2019. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehetsz. Csak kell majd cukorgondozóból papír, hogy kezelve vagy. Majd nézd meg mennyi elhízott bajtars van. Nagyrészük cukorbeteg is.
2019. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz . Kitartást !

Én 17 évesen el döntöttem , hogy kamion sofőr leszek 1-es típusú cukorbeteg vagyok . Ahogy lehetett a b jogsi után raktam le sorba a többi most 22 évesen nemzetközi kamion sofőr vagyok és imádom a munkám . Sokan mondták , hogy nem vagyok normális , meg ez ilyen olyan élet , én szeretem csinálni . Az a legfontosabb hogy olyan munkát csinálj amit mindig szívvel lélekkel tudsz csinálni , azaz azt csináld amit te szeretnél és ne azt amit mások akarnak tőled .

Főleg , ha gimis vagy még előtted az egész élet .

Nekem például szüleim ellenezték nagyon , hogy pont én akarok kamionozni , most meg büszkék rám , hogy meg mertem lépni ezt és látják , hogy hiába keveset vagyok otthon akkor is imádom és ez sem olyan mint ahogy az öregek mesélték , már nincs akkora tekintélye egy sofőrnek , a fizetés se valami sok a munkához képest , de én lényegében szeretetből csinálom .

Konkrétan a mostani utamról 22-én éjszaka fogok haza érni . Szülő városomban le rakodok , majd a kamiont mindenestől január közepéig le támasztom a családi ház előtt .

Édesapám meg mondta , hogy nem örül neki , hogy ezt a hivatást választottam , de büszke rám , hogy meg mertem tenni a lépéseket és látja , hogy én boldog vagyok így és szeretem ezt csinálni .

Ez a legfontosabb örömmel végezd a munkád .

2019. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 De jóó😄

Neked is sok kitartást kívánok a munkádhoz és balesetmentes közlekedést😀

2019. dec. 16. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok .

Köszi ! 🙂

Alap mottom soha nem szabad fel adni az álmaid csak küzdeni kell érte .

Amúgy lehet eleinte nehéz , de utánna viszont már könnyű , amit örömmel csinál az ember az igen könnyű számára .

2019. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!