Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Béres Cseppet miért nem lehet...

Béres Cseppet miért nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni? Ti érzitek a hatását?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik szedik.

Érzékeltek bármiféle változást, javulást ahhoz az időszakhoz képest, amikor még nem szedtétek?


Miért nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni?

A gyártónak is megérné, és biztosan sokan vennék.

A kis 30 ml-es üveg az előírás szerint kb 2 hétig elég, ez egy ilyen készítménynél szinte semmi.

A csomagolás jóval olcsóbb lenne, főleg így, hogy valódi üvegben van, nem műanyagban.

Még környezetvédelem szempontjából is előnyös lenne, mint minden terméknek a nagyobb kiszerelése.

Nem mondom, hogy lényegesen adja olcsóbban, de a licensz tulajdonosa is nyerne a dologgal, miért nem árulja úgy (is)?


2019. márc. 24. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Én nem szedem,de nemrég láttam a tvben hogy asszem 90 helyett most 120 adnak
2019. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem szedni a télen, mert folyamatosan meg voltam fázva. Azóta semmi betegségem nem volt, pedig járok közösségbe. Amikor nem szedtem, akkor ahogy kitettem a lábam, már fájt a torkom, náthás lettem, köhögtem.
2019. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez folyadék, 30 ml van egy kis üvegcsében.

Van olyan kiszerelés, hogy egy papírdobozban 4 kis üvegcse van, így az 120 ml.

De kb 4500-5000 Ft, és a 4 üveg kb 2 hónapra elegendő.


Remélem, nálam is lesz hatása, még csak 2 hete szedem.

2019. márc. 26. 18:25
 4/6 Andracsik Tamás válasza:
Szerintem csak "placebo", jó pénzért ! ID Béres Józsibácsi már nincs köztünk, a fia csak beleült az apja üzletébe, és már szerintem a mai termékek már nem azok, amik !
2019. ápr. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy nem lehetne forgalmazni, ha nem lenne benne, ami rá van írva.

A mai agyonfeldolgozott ételek mellett egészen biztos, hogy nem jut elég nyomelem a szervezetedbe, hacsak nem valami tanyán magadnak termelsz mindent és saját állatokat vágsz le.

A fia tényleg beült a tutiba, de egyébként ő orvos. Kivenni nem is akarhatna, és ez az örökség többet ér annál, minthogy hazugságokkal tönkretegye.

Meg annyi szkeptikus ember van, akik nem hisznek a cseppben, hogy valószínüleg rendszeresen bevizsgálják. Szerintem világraszóló botrány lenne belőle, ha kiderülne, hogy csak egy kerti kútból felhúzott vasas víz van benne.

Én még nem szedem régóta, és azt sem tudom, hogy konkrétan lehet-e majd érezni a hatását, de tény, hogy egészségileg nem vagyok a toppon 1-2 éve. Gyakran elkapok ezt-azt, a bőröm száraz mindenhol, az arcom 30 felett is, mint egy tinié, hol ez fáj, hol az fáj, szóval majd meglátjuk...

Nem várok csodát, hogy 2 hét után azt érezzem, 15 éves a testem. Majd pár hónap múlva meglátjuk.

Jöhetnek még vélemények, köszönöm az előzőt is, minden hasznos. :)

2019. ápr. 4. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hat semmit.
2019. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!