Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van akinek használt a közönség...

Van akinek használt a közönséges galaj tea pajzsmirigy alulműködésre? Ha igen mennyi idő után volt hatásos?

Figyelt kérdés

A tsh-m 3,40 t3-at és t4-et nem néztek.

Gyógyszert nem kaptam.



2019. márc. 8. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam 2-3 hétig én jónak éreztem.Pont ma vettem és kezdtem inni újra.
2019. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végre egy olyan válasz ami szerint hasznos ez a tea!

2019. márc. 8. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor merül fel az alulműködés ha magas a TSH. (nem emlékszem már ez az értzék minek számít-régen volt mikor ezzel foglalkoztam). Ha nagyon rossz lenne akkor az orvos biztosan javasolta volna a további vizsgálatokat.

Az is jót tehet ha jódozott sót használsz az ételeidhez. Azt tartja az irodalom, hogy ami országunk jódszegénynek számít, ezért nem árt természetes módon pótolni. Ennek legegyszerűbb módja a jódos só. Mi évek óta ezt használjuk

2019. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pajzsmirigy számlájára írható arcpuffadásomat szüntette meg a galajtea. Sajnos előtte-utána nem voltam orvosnál mérésekre, hogy láthassam mi történt a hormonrendszeremben, de ennek a tünetnek az elmúlása nagyon látványos volt. Mikor abbahagytam, egy kis idő után megint kikerekedtem, szóval most vágok neki a második kurának.
2019. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!