Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan múlhatna el a bőrömön...

Hogyan múlhatna el a bőrömön ez a sok kiütés?

Figyelt kérdés

Kérlek csak segítő válaszokat adjatok...


Eléggé el vagyok keseredve, mert itt van a nyár, a fürdőruha, nyári ruhák időszaka ugyebár.. Nekem pedig a nyakam, a vállam, a hátam és a mellkasom egy részét kiütések borítják. Sok mindent kipróbáltam már de nem segített semmi. Ilyen volt gyógyszertári kevert krém (felírt), aloe vera..


Kérlek segítsetek..



2018. jún. 4. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp... Ha szedsz fogamzásgátlót, hagyd abba, nekem pl. a Marvelon okozott ilyet kb. 6 levél beszedése után és egyre rondább lett. A dokik állították nem a fogamzásgátló gyűlt fel a szervezetemben, az kizárt. Mivel már agyon vizsgálgattak, szurkáltak, otthagytam őket és abbahagytam a gyógyszert. kb. 2 hét utánra teljesen elmúlt a rengeteg kiütése (nyak, váll, mellkas, hát táján volt és a végére úgy néztem ki már, mint egy vérbajos).
2018. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen kiütések? Pattanás? Ekcéma?

Próbáld ki, hogy pár hétig nem eszel/iszol semmilyen tejterméket. Nekem bejött pattanások ellen.

De úgy általában az is hasznos lehet, ha elkezdesz egészségesen táplálkozni, sok friss, vitamindús élelmiszer a feldolgozott vackok helyett.

2018. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Laktózmentes dolgokat eszem.. nem tudom ez mennyire számít.. és nem nem eszek feldolgozott kaját, csak néha engedem meg magamnak a chips-et meg ilyeneket.. de nem eszem marékszámra.. Felmerült hogy elmegyek egy pulmonológushoz, egy ismerősnek segített kideríteni mi a problémája vagy 30 dologra volt allergiás.. neki is kiütései voltak.. Csak neki talán komolyabbak.
2018. jún. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!