Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fogtömés fáj?

A fogtömés fáj?

Figyelt kérdés
Ma megyek 7-re a fogorvoshoz, mert több fogam is lyukas. Elméletileg kicsi lyukak szóval nem fájnak, egy kivételével. Az is csak akkor fáj, hogyha édeset eszek azon a részen. Van rá esély, hogy érzéstelenítőt kapjak? Fájni fog ez az egész? Kérlek, segítsetek, mert nagyon félek. :(

2018. máj. 8. 17:56
 1/7 Qasdfewd válasza:

Ne félj kicsi prütyök.


Ha a lyukak kicsik, akkor nem fogsz sokat érezni az egészből, még akkor sem, ha nem adott érzéstelenítőt.


Mélyebb lyukak már fájhatnak kisebb-nagyobb mértékben, de általában csak enyhe nyomást lehet érezni, ha kaptál érzéstelenítőt.


Arra is lehet számítani, hogy először a fogdoki azt mondja kis lyukról van szó, de fúrás közben észreveszi, hogy mélyebb mint gondolta. Akkor sincs semmi baj, csak ne ijedj meg.


Ne egyél annyi édességet, táplálkozz kiegyensúlyozottan, mosd a fogaidat rendszeresen (és jól). Akkor nem lesznek problémáid.

2018. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenhol adnak ma már érzéstelenítőt. Ne félj, szerintem maga a kiszámíthatatlan fájdalom, amit a fogfájás okoz, sokkal rosszabb, mint az a fél óra.
2018. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és aranyos válaszokat! :)
2018. máj. 8. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy volt a lyuk megse fajt
2018. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sassszem ***** válasza:
Hogy sikerült a fogtömés?
2018. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En nem engedtem az erzestelenitot mert nagyon felek az injekciotol, szoval, anelkul furta, es mondhatom, megalitottam vagy 20x, nagyon fajt
2018. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ :)

Egyáltalán nem fájt a fogtömés, mert kaptam érzéstelenítőt, ami szintén nem fájt :D

Feleslegesen izgultam :)

2018. máj. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!