Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 30 éves nő hogyan előzheti...

30 éves nő hogyan előzheti meg a kialakuló visszereket?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, nemdohányzó, egészséges.

Ennek ellenére hónapról hónapra előjön 1-1 csúnya zöld visszér a vádlimon. Tény, hogy nagypapámnak volt, anyának csak szülés után jött elő, én viszont még nem szültem.


6-7 óra állás álló munka után ugye dagad is kicsit de az szerintem kompressziós harisnyával jó lesz.


Inkább engem ezek a zöld erek zavarnak.

Kérdéseim:


1. lehet fogynom kellene egy 5-8 kg-t? Mert annyi van rajtam, és ha ez is rizikófaktor,akkor lefogyok.


2. ér-e valamit a Venotec tabletta? Ez gyógynövény. ha jól gondolom az csak erősíti a falát az érnek, de attől ez még nekem előjön.


3.van-e bármi gyógytorna erre?



2017. nov. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Speciális cipők és betétek is vannak . Fogyás sem rossz . De a kidagadás puffadás vénagyulladást trombózist okozhat jelenthet . Sok nyers termés lédús gyümölcs és minél természetesebb élelem segít . Ipari és manipulált élettelen dolgok ártanak , margarin , ecet , szénsav , répacukor mind sűríti a vér lemezeket .
2017. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogy le, mert az is számít

Ha ülsz ne tedd kereszdbe a lábad mert attól is feszülnek az erek

Este be áztasd magad forró vízben, hellyette hideg-meleg váltó zuhany

2017. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fogyasztok soha ecetet, szénsavat, szénsavas üdítőt, szénsavmentes cukros gyümölcsitalt sem, margarint, alkoholt, cigit, energiaitalt, kávét,tehát semmi szemét alapanyagot vagy élelmiszert.


A határ mellett élek, Ausztriában vásárolok zöldséget, gyümölcsöt, húst, ezek rendszerint helyi bio osztrák élelmiszerek, vagy magyar élelmiszerek (természetesen a legjobb magyar termelőktől), a táplálkozásommal sok gond nem lehet.

Egyedül kevés cukrot fogyasztok, de el tudom hagyni.


Egy nő egyszer azt állította, hogy ő egész életében minden nap feltámasztja a lábait a falhoz függőlegesre 10 percre, és ezt nem tudta megmondani, hogy pontosan milyen betegségre alkalmazza, vagy csak szimplán egészséges a lábnak. Én értem, hogy felpolcolni jó, de amúgy az nem tudom mennyire jó, ha függőlegesre állítom.

2017. nov. 5. 13:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Én azt is elfogadom, ha a korral jár, de az tény, hogy szokott mondjuk heti 1x olyan nyomó érzésem lenni egy ponton a vádlimon például, és érezni hogy valahogy az erekből jön. Meg látom, hogy hónapom alatt egyre több zöld ér jön ki.

Így fiatalon, mit kell mondanom, az orvosnak, hogy ne nézzen hülyének, és tényleg csináljon valamit?


Meg ezt hogy kell, a háziorvos hova adjon beutalót?

2017. nov. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!