Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől lehet ez neki?

Mitől lehet ez neki?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nagyon fáj a bal combja. Nem a combcsontja hanem a combizma fáj. Álló munkát végez és mondta hogy mindig arra a lábára helyezi a testsúlyát. Ma megemelte azt a lábát és elég nagyot roppant neki. Azóta alig bírja megemelni és nagyon fáj neki. Fájdalomcsillapító,izomlazító nem hat rá. Az orvoshoz egy hónap múlva kapott időpontot. Mit javasolnátok mit csináljon vagy mi lehet rá jó megoldás?

2017. márc. 17. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Hetekkel ezelőtt jelentkezett ez nála. Esetleg helyezze a másik lábára a testsúlyát?
2017. márc. 17. 18:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Ortopéd talpetét nem segít?
2017. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csontkovácshoz nem tuud menni?
2017. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kim Bo Mao ***** válasza:

Nem lehet, hogy beakadt az egyik ín-ja? Az eléggé tud fájni, nekem a combtövemnél volt.

De ha mondjuk combközépnél fájna az izmom én arra gyanakodnék, hogy túlerőltettem a combom és begyulladt az izmom. De ha nagy túlsúllyal rendelkeznék akkor vérrög is lehet.

2017. márc. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mára már jobban van de azért még érzi hogy fáj egy kicsit. Egyébként nincs nagy testsúlya.
2017. márc. 18. 08:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami gyógymódot esetleg tudnátok írni? Azt nagyon megköszönnénk.
2017. márc. 18. 20:33
 7/7 Kim Bo Mao ***** válasza:
Orvos nem vagyok, de izomgyulladásra a legjobb a pihentetés (ne legyen terhelve), és finom, lassú átmozgatás (pl.: jóga), sok víz, kamillatea nagyon jó gyulladáscsökkentő még. Masszírozás balzsammal.
2017. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!