Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet, hogy ki kell venni a...

Lehet, hogy ki kell venni a madulám?

Figyelt kérdés
Másfél hete torokszorító érzésem van+mintha gombóc lenne a torkomban. Csütörtökön voltam ügyeleten, ma a háziorvosnál, azt mondták garatgyulladásom van. Mebucaint meg neocitrant javasoltak meg, hogy pihenjek. Se torokfájás, orrfolyás, láz nem jelentkezett. Úgy érzem, hogy nem javul az állapotom. Félek, hogy nem leszek jobban és, hogy ki kell venni a mandulám. Hozzátenném, hogy 7 éve nem voltam ennyire beteg, bár ilyen torokszorító érzésem még nem volt. Szerintetek ez normális?
2017. márc. 6. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha olyan állapotban volna a mandulád, hogy ki kellene venni, akkor NEM Mebucaint és Neocitrant javasolnának. Ezek vény nélkül kapható szerek, sima megfázásra.


Én jelenleg torok- és mandulagyulladással vagyok itthon. Antibiotikumot szedek, mert semmi más nem használ.


Ez nálam évente 1x jön elő, amikor a közösségben összeszedem. De szerintem ennyi belefér még.

A mandula egy jelentős védőgát. Igen, tud nagyon súlyos problémákat is okozni, amikor olya állapotban van már. De akkor nem vény nélküli szereket ajánlanának...


Azóta hogy vagy, mi lett végül?

2017. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!