Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Benőtt köröm segicsetek ithon...

Kasza.. kérdése:

Benőtt köröm segicsetek ithon én akarom kikezelni?

Figyelt kérdés
[link] most már nem anyira piros tudom hogy a gyuladás le kell menjen van is kenőcsöm azután koromhoz hogy kell benyuljak csipeszek vagy harapófogóval huzam el kőrmőt hogy emeljem fel ?

2017. márc. 5. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te normalis. Harapofogoval persze. Minek bántod a körmöd te eszleny. Menj el borgyogyaszhoz az meg csinalja. Nem kell itt leemelni semmit. A széléről kell a gennyet leszedni es kivágni szepen a benőtt kormot de te nehogy neki állj mert akkor tuti le kell szedni az egesz kormodet.....

lefekvés elott rakj ra paradicsomot es fóliával tekerd körbe az kicsit rendbe hozza.... holnap meg menj el orvoshoz

2017. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azabaj voltam adott gyuladáscsokentot valami tabletát hogy áztasam ólloval vágjam húzam ki a kőrmőt voltam orvosnal
2017. márc. 5. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj masik orvoshoz. Ne állj neki otthon nehogy megjobban beszakítsd mert akkor tenyleg nem uszod meg a levételt.

Es tenyleg éjszakára rakj ra paradicsomot es tekerd körbe fóliával úgy hogy ne essen le reggelre. Az kisziv onnan minden gennyet es vert ami felesleges oda.

2017. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok iskolás biztositásom nincs valami fogalom egy másik orvosnál menyibe kerülhet a műtét ?
2017. márc. 5. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztkban ingyen megcsinálják. Csak a benőtt részt szedik ki. Nyugi.

Ha pedig magán orvoshoz mennél azt meg kell érdeklődni a neten vagy felhívni az adott orvost. Nem olyan vészes a tied. Csak be van gyulladva. Azért mondom tegyél ra paradicsomot az lejjebb viszi a gyulladást. Nekem is volt mar ilyen. Utána ha gondolod neki állhat az magadnak kiszedni de csak óvatosan. Es valamivel fertotlenits. Mondjuk betadine. Vagy anyukad csinalja meg neked.

2017. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Paradicsomot használni fogom ha nagyonlemegy a gyuladás megpróbálom én elintézni de ha. Nem akkor elmegyek orvoshoz .
2017. márc. 5. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan!:)
2017. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász helyett, inkább sebészetre menj ;)
2017. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!