Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elmúlik egyszer? :/

Elmúlik egyszer? :/

Figyelt kérdés
2 évig szívtam az un. herbalt . Sajnos nekem pont a rosszat adta volt depressziom. Es tudathasadas utan olvastam ha valaki tudja miez az irjon. Es a tünetei hihetetlen de illenek ram szoval teleg nehezen v ugy erzem nembirom beha feldolgozni a gondolataimat ez nem vicces olyan mintha gondolbal es nemjon gondolta borzasztó :/ voltam dokinál azt mondta az agy fiatal korban fejlődik a legtöbbet elmúlik.. De mar 3 eve letettem 17 voltam mik szívtam 19 abahagytam 23 vok most tat 4 eve semmit nemszivtam de a mai napig tart a nehezen gondolkozás . Emlekszem mielott nem szívtam jobban ment a duma a tanulás esküszöm mintha elszivtam vna az agyam. A minek szivtad ot légyszi hagyatok ki mar ezerszer megbntam jol jönne tanács mihez kezdjek . Esküszöm nemtudok komunikalni pszichiátria?
2017. jan. 24. 23:22
 1/6 anonim válasza:
Szerintem menj el egy szakorvoshoz.
2017. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallodtal mar errol a betegségről? Elvileg nem gyógyítható gondold el az agy átlép egy masik tudatallapotba, es a regi gondolkodásmód megszűnik Ajánlom mindenkinek h ne szivjon mert egy életre megbánja..
2017. jan. 25. 02:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnék minél egészségesebben élni. Rendszeres sport, testmozgás, minél több napfény, méreganyagok minimalizálása, gyógyteák, egészséges étrend (megfelelő fehérjebevitel, zöldségek, gyümölcsök, természetes zsiradékok, kevesebb cukor/szénhidrát), omega 3 kiegészítő.

Sajnállak, hogy így jártál. Próbáld minél több fórumon figyelmeztetni a fiatalokat a drogozás veszélyeire.

2017. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat meditálj és zárt ki a külvilágot hidd el újra rátalálsz önmagadra... Egy szó -> Buddhizmus...... :)
2017. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"zárd ki"
2017. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat igen veszelyes szer es, hozzateszem eleinte nekemis jot adott kesobb fordult at valosagos remalomma nemvok retard semilyen betegseg nincs de tent h tenyleg megbolondit. Koszi a sportot megfogadom :) es a joga is jol hangzik..
2017. jan. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!