Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Már lassan 3-2 hónapja fáj a...

Huszát Lóránt kérdése:

Már lassan 3-2 hónapja fáj a fejem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv azzal a bajommal fordulnék hozzátok hogy nekem már lassan 2-3hónapja fáj a fejem, néha erősen néha pedig gyengébben!

2016 nyarán kezdte el!

Akkor és azóta semmi nem változott az életemben és lassan ott tartok hogy a gyógyszer sem hat! Január 23.-án megyek kórházba 1 napos kivizsgálásra, ct stb remélem meglessz a probléma forrása, már nagyon kétségbe estem! Addik valami ötlet hogy mitől lehet és mi tudná ezt elmulasztani? 14/f



2016. dec. 30. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

egyfolytában, vagy csak néha erősebben, néha alig egyáltalán, néha pedig már nem is veszed észre?


És amúgy nem lehet az időjárás? Vagy egy plusz nyaki borda?

2016. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sajnos lehet olyan a fejfájás, hogy az orvosok sem tudják megmondani, hogy mitől van, vagy azt mondják, hogy stressz okozza.

Tenziós fejfájás néven neten rá tudsz keresni, vannak rá jellenmő tünetek. Cluster fejfájás is lehet, ami inkább férfiakra jellemző. Illetve lehet migrén is, ott a fény és az erős hang is zavarja az embert.

Nekem volt ilyen fejfájásom, ami több hónapig tartott, én ibuprofént szedtem rá, de szerintem ami igazán hatott, hogy elkezdtem tornázni. A háziorvos tenziós típusú fejfájást állapított meg és ibuprofént javasolt. 26/l

2016. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ritkán van olyan hogy csak kissebb erősséggel fáj, olyankor le sz.rom ! Egyépként erősen fáj és a gyógyszer is egyszer hat egyszer nem!
2017. jan. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!