Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Cérngiliszta ellen?

Cérngiliszta ellen?

Figyelt kérdés

Már kb 1-2 hete cérnagilisztás vagyok

Az elmúlt 4 napban már több cérnagilisztát vettem észre a székletemben

Mit tudnék tenni a kiűzés érdekében?

13/L



2016. dec. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk orvoshoz mehetnél.
2016. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk otthoni bevált módszerekre lennék kiváncsi.
2016. dec. 22. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos és kiváltod a gyógyszert, majd beveszed.
2016. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

Persze, ehetsz tonnaszám fokhagymát. Legalább kitisztulnak az ereid. de a cérnagiliszta éli majd továbbra is vígan benned az életét. Családot alapít és szaporodik.

2016. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok. Akkor elmagyarázom neked: a gilisztákat kúraszerűen szedett gyógyszerrel kell kiűzni, hogy azok is elpusztuljanak, amik most még túl kicsik és túlélik a "zaklatást". Nem lehet varázsütésre megszabadulni tőlük. Ha olyasmit eszel, ami zavarja őket, az átmeneti megoldás, de a most épp kifejlődőben lévő példányok csodásan alkalmazkodnak hozzá. Így csak célzottan, gyógyszerrel lehet őket kiirtani és hosszabb ideig kell szedni (súlyosságtól függően akár 3 hétig is). Kezelés nélkül hosszú évekig gilisztás leszel. Az állatvilágban a gilisztásság az egyik legmakacsabb betegség, más súlyos betegségekhez vezet és nagyon-nagyon nehezen múlik csak el, vagy soha.

Mi emberek vagyunk, megadatott a gyógyszer. Egy parazita él benned, ami felzabál, miközben vizsket és vérzik a segged, és bűzlesz, vagy elmész a házidokihoz és felír neked két levél bogyót, és túlesel az egészen.

Nem is tudom, melyik a kulturáltabb megoldás.


A végső tanulság: kezet kell mosni. Ne legyél koszos kis rinya, aki férges, de azt is otthoni borogatással akarja kezelni. Mosd a kezed minden után és ne vakard a segged.

2016. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!