Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mik A tapasztalatok a Dr. Ho...

Fuzso kérdése:

Mik A tapasztalatok a Dr. Ho izomterápiás készülékkel? Kíváncsi a készüléket használók véleményére. Avagy ha van hasonló más alternatíva akkor az azzal kapcsolatos tapasztalatok, lehetőségek is érdekelnének. Köszönettel.

Figyelt kérdés
Erről lenne szó: www.wsteleshop.hu/termek/dr-ho/724/10? gclid=Cj0KEQiA08rBBRDUn4qproqwzYMBEiQAqpznswxH4c1x1QoOLqhgwWiXvATqD57PxICRCnGzCETsbp0aAhPs8P8HAQ

#izom #fejfájás #hátfájás #rándulás #húzódás #Dr. Ho #DrHo #Dr.Ho #izomterápia
2016. nov. 21. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A rossmanban vettem kettőt 3 ezer forintért. Ezek az elektroterápiás készülékek mind ugyan azon az elven működnek. Ami a változás közöttük, azok a tappancsok, amivel a bőrhöz érintkeznek. Ha bővebben akarsz tudni róluk keress privát.

Ja, és az első kütyüm, még az ab tronik volt amit 19 ezerért vettem 15 évvel ezelött. De én már 30 évvel ezelött is kaptam ilyen kezeléseket

2016. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!