Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Németországban hogyan juthatok...

Németországban hogyan juthatok hozzá a Rivotrilhoz? Ha egyáltalán hozzá tudok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nulla hatású vegyszer , tompít és az elvonási folyamata iszonyú , több embernél láttam . Sok tiszta természetes élelem , méz , fokhagyma , sok víz , növényi kivonatok segítenek nyomelem pótlásként . A mozgás is verejtékezésig hasznos lazít , de a jó közösség társaság is .
2016. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Orvos felírhatja, de csak indokolt esetben teszi meg - csak úgy, mert neked úgy tetszik, egész biztosan nem.


Ugyanis ez abszolút nem oylan szer, amit csak úgy szabad szedni, igen sok mellékhatása van, és haszna meg kevés.

2016. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 homo ludensz ***** válasza:

0,5mg.-ost szedek de tényleg szigorú, nem a felíratás de még a receptre is rá kell írni a szem.ig. számát annak aki kiváltja a patikában. 1 darabot szedek sem többet sem kevesebbet mert ez nem úgy működik hogy most bekapom mert padlón vagyok azután napokig eszembe sem jut.

50 darab van egy üvegben s nekem másfél hónapig elég. Hallottam már hogy marékszám eszik meg isznak rá de azok nem gondolom hogy hangulatjavítást várnak tőle.

2016. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aki így szedi a gyógyszert és iszik is rá, az csak azért, hogy minél hamarabb kiüsse magát. Hogy ,,jól érezze magát", ne tudjon magáról.
2016. jún. 12. 18:12
 5/11 homo ludensz ***** válasza:

Kedves kérdező!

Gondolom neked feszültségoldóként lenne rá szükséged.

2016. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen
2016. jún. 13. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vele irasd fel.
2016. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:

Gondoltam csak Németország messze van legalábbis az én számomra a Rivotril meg itt kuporog mellettem. Ez probléma.

Neked főként ha stresszes vagy mert előbb utóbb megbetegít.

2016. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jo-jo válasza:
haziorvos felirja
2016. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hali. Házidoki nem ir ki Rivót csk ha van szakorvosi engedély rá. Tudom, mert próbáltam.
2016. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!