Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi bajom van? Plz lent!

Mi bajom van? Plz lent!

Figyelt kérdés

Nos, egyébként nem vagyok egy hasfájós tipus. De tegnap elmentem a koliba ebédelni (mindig ott eszek), és amikor kijöttem onnan, már fájt a hasam. Otthon is még fájt, de egy 3-4 óra után elmúlt. Ma is voltam a koleszba kajálni, de ma már az ajtóban fájni kezdett a hasam, és az étvágyam is elment. Az egész mai napomon nem volt semmi problémám, de aztán jött ez. Az lehetséges, hogy valami rossz energiák vannak ott? Vagy csak én vagyok Ennyire bajos?


UI.: Mensi nem lehet, (nem most szokott lenni), és nem szokott fájni általában a hasam.


12/L


2016. máj. 31. 16:11
 1/7 anonim válasza:
0%
Terhesség?
2016. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyan étel volt, amitől megfájdult, ma meg már idegi alapon is lehetett, ha csak ott fáj és otthon nem. Ha otthon is fáj, akkor menj orvoshoz.
2016. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra gondolok. Az egyik az, hogy valami olyan anyagot használnak a főzéshez, amihez nem vagy hozzászokva, vagy esetleg eleve káros (pl. főzőolajok, ízfokozós fűszerkeverék, mesterséges édesítőszer, szója).

A másik az, hogy az ottani baktériumállományhoz nem vagy hozzászokva. Mindenhol vannak baktériumok, még ha szeretnénk is azt hinni, hogy fertőtlenítéssel meg lehet tőlük szabadulni. Ami a megszokott környezetünkben van, ahhoz hozzászoktunk, ezért nem okoz gondot. De ha idegen helyen eszünk, lehetnek gondok, ha érzékeny vagy rá (pl. a saját bélflórád összetétele miatt). Ezért van az, hogy sokan nyaraláskor kínlódnak hasmenéssel. Erre jó megoldás, ha ilyenkor probiotikummal erősíted az emésztésedet, illetve az erős fűszerek is hasznosak lehetnek, ha valaki szereti és gyakran fogyasztja őket.

Igyál egy jó kis kamilla- vagy gyömbérteát, vagy egyél egy jó kis házi tyúkhúslevest, és rendbe jössz.

2016. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy harmadik is eszembe jutott. A túlzott fertőtlenítésnek is lehetnek hátrányai, a használt vegyszerek igen kis mennyiségben bekerülhetnek az ételbe, vízbe - én még jól emlékszem a hipóillatú menzai ivővízre... Nem hiszem, hogy nincs semmi hatása az emberre.
2016. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szorongás/stressz miatt is lehet
2016. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, elkerülte a figyelmemet, hogy mindig ott ebédelsz, és egyszer fájdult meg a hasad evés után, utána meg már előtte. Egy kissé figyelmetlen voltam, szövegértésből egyes... :)

Ebben az esetben valami olyat ettél, ami nem jó neked (gondold végig, mit ettél). Másodszorra meg valami más okozta: vagy az, amit előtte ettél, vagy tényleg rástresszeltél a helyzetre.

Korábban miért nem voltak ott "rossz energiák"?

2016. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom xd Azért írtam ide ki. De akkor valószínűleg a stressz volt, Köszi! Már jobban vagyok :)
2016. jún. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!