Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan "javithatom" meg a szemem?

Dani1010 kérdése:

Hogyan "javithatom" meg a szemem?

Figyelt kérdés
Szoval Jelentkeztem rendörnek És mindenen át mentem csak egy probléma van hogy szemüveges vagyok és szemüveg nél kül nem halladom meg azt a hattárt hogy allkalmas legyek a szemem 0.15 re értélkelte az orvos de 0.25 kel Ezzen hogyan lehhet segiteni hogy el érjem ezt a határt? Tanácstalan vagyok.
2016. ápr. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemműtét.
2016. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem. 0,15-ös a szemed, de 0,25 a követelmény??? A rosszabb szem a követelmény?


És 0,15-re hordasz szemüveget? Még 0,25-re sem nagyon kéne, ennyit egy átgépezett este után is romlik, ami miután kipihented magad visszaáll. Persze az optikusoknak biznisz eladni a szemüveget...


Vizsgálat előtt is cseppenteni kell műkönnyel, ha épp nem száraz a szemed, ennyit simán javul. Nekem a feles szemem javult meg csak ennyitől, hogy nem hagyom kiszáradni.


De rendőrnek nem lehet szemüvege? Miért nem?

2016. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szemüveges vagyok és 2 diopriás a szemüvegem de nem az a kizáro ok hanem szemüvegnélkül látni kel egy min hattárt

vallami öt számot kel lefele látni én ha hármat látam.

és meg huztak :D ijen semiségen..

2016. ápr. 14. 16:09
 4/4 anonim válasza:
Én a Lavyl Auricum Sensitive sprayt ajánlom.
2016. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!