Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért lehetett véres köpet?

Miért lehetett véres köpet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves férfi vagyok!

Pár órával ezelőtt arra lettem figyelmes hogy véres a köpetem. 3x direkt köptem és az első félig meddig véres volt, aztán egyre halványabb. Megnéztem az ínyem is , sehonnan nem találtam sebet vagy valami hasonlót. Attól félek ez lentről jöhetett. Kell aggódnom? Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

ha disznóvágásban vagy és épp reggelizel akkor a sült vértől.


komolyra fordítva: menj orvoshoz minél előbb.

2016. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
háromszor köptem és utána nem vérzett. Jól is érzem magam.
2016. ápr. 4. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meg vagy fázva, akkor attól is lehet, ha biztos, hogy nem az ínyed vérzett, akkor feltétlen menj el a háziorvoshoz.
2016. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megfázva. Semmi sem biztos. Belenéztem a számba ahogy tudtam de nem találtam sebet, lehet azért mert már "elállt" a vérzés. 2-3at köptem és már nem is volt véres, az első köpőésnél is csak halványan volt egy kis vér. Azóta semmi panaszom sincs, így is el kellene mennyek?
2016. ápr. 5. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt előtte 10 perccel egy boxmeccsed? Vagy legalább egy utcai verekedésed?
2016. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem :D de már azóta nincs ilyen problémám
2016. ápr. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!