Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szed-e valaki Mókhsa cseppet?...

Introverto kérdése:

Szed-e valaki Mókhsa cseppet? Ha igen, mi a vélemenye róla?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kozeli rokonsagom szedi. En csak jot tudok rola mondani. Anyukam szedte es szedi, lerakta egyik naprol a masikra a vernyomascsokkentot,nem lett semmi komplikacio es azota normalis a vernyomasa.

Mikor szedtem regebben akkor majdnemhogy teljesen tokeletes volt a verkepem,2 minimalis elteres volt. Nyugtato hatasu, ujra elkezdtem szedni,sokkal kipihentebb vagyok, de maga a tudat is sokat segit,hogy ez hasznal. Reggelente konnyebben felebredek, nem kavezok, de hasonlo hatasa lehet.

Szerintem megeri az 5 ezer forint, en 6 cseppet szedek nem is fogok tobbet, illetve mindenkepp reggel szedd ha szedni fogod, ugyanis felebreszt,serkent, volt hogy este vettem be, es igy nem tudtam aludni.

Ha barmi kerdesed van szivesen valaszolok! :)

2016. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Jó olvasni hogy nálatok használ a csepp! Az lenne a kérdésem hogy akkor egy pohár vízbe kell csepegtetni minden reggel 6 cseppet?
2016. febr. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!