Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hajkorpásodásra valaki valamit...

Hajkorpásodásra valaki valamit tud?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 06:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nullásgép vagy gyakori hajmosás, ecetes vízzel öblítve a végén. Kísérletezhetsz mással is, ha akarsz, de ne nagyon áltatsd magad.
2015. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a belső "kezelés" segített, amióta Candida-diétán vagyok, a hajam korpásodása is megszűnt.
2015. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Head & shoulders korpásodás elleni samponja nekem bevált. Meg ha nagyon ráérsz akkor diólevelet áztass forró vízbe és ha kihűlt öblítsd le vele a hajad.
2015. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gergelice16 ***** válasza:
Én is ajánlom a Head & shoulderst. Heti 2-3 alkalommal legalább használd, és biztosan elmúlik. Ha neked ez nem válik be, vegyél aloe first-öt, és dörzsöld be vele a fejbőröd, amilyen gyakran csak tudod. Egy kicsit drága, de sok helyen használható (pl. gyulladást is gyorsab eltűnteti).
2015. nov. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
kénes sampon :)
2015. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dr immun 25 gyógynövény sampon nekem bevált.
2015. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha őszülsz is. Mióta a Reparexet használom, teljesen megszűnt a korpásodás, pedig ez csak egy "mellékhatás", nem azért használom.
2015. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reparex-el vigyázat,bezöldülhet tőle a haj!!!! [link]
2015. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, ezt most hallom először a Reparexről (a bezöldülést). Évek óta használom, teljesen meg vagyok elégedve, családból és ismerősi körből is soha senkinek nem volt ilyen gondja.
2015. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mondjuk az tény, hogy nem festem a hajam, lehet, hogy hajfestékkel lép ilyen reakcióba.
2015. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!