Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Erről a gépről van valakinek...

Erről a gépről van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 23. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de kétlem, hogy bárkinek is lenne bármi pozitív tapasztalata a placebo hatáson kívül. A probléma alapvetően élettani. Ami elpusztítja a baktériumokat, az rongálja a szervezetet is. Ami képes hatékonyan elpusztítani egy vírust, az minden élő szervezetre nézve halálos. Az elektromosság, ha kárt tud tenni a kórokozókban, akkor kárt fog tenni a szervezetben is, mivel nem fog kizárólag a baktériumokra koncentrálódni az elektromosság romboló hatása. A vírus még keményebb dió. Mivel nem élőlény, ezért csak a gazdasejttel együtt ölhető meg. Az pedig a szervezet. Ami viszont megöl egy gazdasejtet, az megöli az egészségest is.
2015. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom igen. Ez egy csodálatos masina. Olvasd el a feltalálójának a könyvét a címe: Hulda Regehr Clark Meggyógyulhatsz a betegségek valódi okai és gyógymódjai. Ez a kis gép program szerint működik és bizonyos kórokozókra hat csak. A feltalálója elnyerte a Bölcsészettudományok Doktora, Magna Cum Laude és a Bölcsészettudományok Magisztere címeket. Biofizikus és sejtfiziológus volt. Kanadában a kormány támogatta a kutatásait. A fiziológia doktorává avatták. Nekem már sok betegségben segített ez a kis készülék.
2015. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy most látom elég drágán árulják. Van ennél sokkal olcsóbb a piacon, nézz utána. Körülbelül 30.000 Ft az ára.
2015. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a négyszögjeles villamos stimulálás egy áltudományos alapokra nyugvó hipotézis. A villamos áram hatására az izomsejtek mozgásából adódóan megnövekszik a véráram azon a területen, ahol ez alkalmazva van. Nem a villamosság öli a sejteket, hisz a váltakozó áramnak a tulajdonsága az, hogy egyik periódusban rombol, a másikban ugyan azt fel is építi.

Az impulzusok sűrítésével (frekvenciájával) az izmokat olyan helyeken is munkára kényszeríthetjük, ahol semmilyen tornagyakorlat nem képes. Az alacsony frekvenciájú izommunka javítja a vérkeringést, ez által gyógyulhatnak bizonyos betegségek. De nem a villamos áram gyógyít, hanem a szervezet regenerálja saját magát. Mindez mellé társul a placebo is, mennél drágábban veszed a készüléket annál jobban érzed a gyógyító hatását!

Még nem tudok olyan beszámolóról, ahol az ajándékba kapott kütyü valami csodát hajtott volna véghez!

2015. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szomorú, hogy én olyanról se, amit drágán vettek. A váltóáram nem tesz jót a szervezetnek, függetlenül a frekvenciától. Igaz, hogy a szervezet is elektromos áramot, és mérsékelten mágneses mezőt termel, de ez egyenáramú, a váltóáram ebbe elég rendesen belezavar. Az is olyan mint anno az az elektromos öv, ami elvileg égette a zsírt, meg fogyasztott, és hasonló nagyon mondvacsinált módszerek. Próbaként felvettem az övet, hogy kipróbáljam, milyen érzés viselni. Sajnos nem tudtam elég gyorsan levenni, vagy kikapcsolni. A váltóáram nem az emberi szervezetnek lett kitalálva...
2015. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az izom mozgatásával gyógyít. Kedves kérdező olvasd el hozzá a könyvet! Az emberi testben sokféle veszélyes élősködő, baktérium, métely van. Ezek ellen készültek a programok. Cak ezekre hat!
2015. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. El olvastam a könyveket is. Egy brátomnak van ilyen kütyüje, meg akar győzni, hogy Engem is kezelhessen. A könyvben rövid kezelési időket írnak, ez az ember viszont naponta több órát folyamatosan a gépre kötve fekszik. nem gondolom jónak.
2015. szept. 24. 08:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a gép egy órás programmal rendelkezik. Ez kezdődik 7 perces kezeléssel, majd 20 perc szünet van, majd ismét 7 perces kezelés és ismét 20 perc szünet, ezután 7 perc kezelés. A szünetekben le lehet venni a csuklóról az érintkezőket. A testvérem egy nagyon súlyos autóimmun betegségből gyógyult meg a segítségével. Állandóan 80 körül volt a süllyedése és a gyógyszerek egyáltalán nem hatottak.
2015. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán a testvéred meggyógyult volna, ha evőkanállal ütögeti az ütőereit a csuklóján ugyanebben az időbeosztásban. Csak ezt senki nem támasztja alá áltudományos megvezetésekkel, pedig a hatásmechanizmusa ugyan az!
2015. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!