Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen tapasztalatorok, és...

Milyen tapasztalatorok, és véleményetek van a természetgyógyaszokkal kapcsolatban? A csontkovácsolásról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatotok..., elnézést melléütöttem...
2015. júl. 13. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetgyógyászt elég sokat ismertem. Mindenki mással foglalkozik és mindenki másfajta mentalitású. Ez nekem így túl általános kérdés.


Csontkovács is sokféle van. Nekem jót tett bármelyiknél voltam.


Mi a problémád, miért mennél csontkovácshoz?

2015. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyermekemnek fáj,fájt a mellkasa,dereka és a térde. Gyakran köhög huzamosabb ideje. Két napja voltunk csontkovácsnál!
2015. júl. 14. 03:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A köhögés és a mellkasfájdalom lehet akár allergia jele is. Vidd el tüdőgyógyászhoz, ha a háziorvoshoz valamiért nem akarod. Komoly dolog, akár asztma is lehet belőle.

Addig is 8. Schüssler sót vagy Kalcium pezsgőtablettát adj neki. Ha elmúlik ezekre valamilyen doki akkor is lássa.


Mozgásszervire (térd) jó a csontkovácsolás, mert visszaigazítja a csontokat. Az az egy gond van, hogy ha mellette nem figyel a mozgására, nem erősíti az izmait vagy szorong akkor visszacsinálja magának a rossz tartást. Úszás, sport jó még mellette. Vagy lehet gyógytorna, ahol tudnak neki gyakorlatokat mutatni. Esetleg Feldenkrais vagy Alexander módszer. Utóbbi biztos, hogy drága, viszont 80 éves korában is tud majd futni és ugrálni is akár, ha elsajátítja. Szóval hosszú távú befektetésnek jó, még akkor is ha jelenleg megterheli a pénztárcát.

2015. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, utána fogok olvasni, járni az ajánlott módszereknek! :) További minden jót kívánok!
2015. júl. 15. 06:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!