Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit kellene szednem túlzott...

Szolnoki LaJos kérdése:

Mit kellene szednem túlzott só fogyasztás miatti magas vérnyomás. Szédüiés ellen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb lenne a sófogyasztást drasztikusan csökkenteni.
2015. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Orvos látott? Kerülni kell a sot és követni az orvos utasításait. Általában írnak fel vérnyomás csökkentő gyógyszert. Ha pedig nem írt fel akkor orvos és tudja mit csinál.
2015. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Marcsicsibi válasza:

Túlzott sò fogyasztásra nem írnak fel semmit -hanem azt fogják mondani ideje lesz odafifyelni, hogy sótlanul táplálkozz, és ez nem csak azt jelenti, hogy nem sózod meg az ételed, hanem figyeled a boltban vett termékek osszetevő listáját, pl instant leveseket elfelejtheted.

Mafas vérnyomásra -fokhagyma.napi egy - két gerezd. (Kenyerrel)

2015. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó de azért nem mindegy mennyi az az annyi.. 155/95-re nyilván nem írnak fel gyógyszert. 190/110-nél nincs orvos aki nem ír fel gyógyszert. Tök mindegy mi okozta, az veszélyesen sok.
2015. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 pszichovillam válasza:
Fontos a sóbevitel csökkentése,megfelelő folyadék bevitel, és segít a ganoderma RG kapszula. Tisztítja az ereket, méregtelenít, és csökkenti a vérnyomást. [link]
2015. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%

A sóbevitelnek semmi köze a magas vérnyomáshoz!!!!!!!


Ez az új népbutítás, amit kb 2 éve találtak ki! Az elmúlt 200 évben mi volt?

De látom azért szorgalmasan terjed a propaganda! Az utolsó már gyógyszerrel is tömné szerencsétlen!

2015. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert a kérdező írta mennyira magas az a vérnyomás? Szerintem nem. De ha már szédül miatta az nagyon nem jó. A gyógyszer meg jobb mintha évekig él valaki magas vernyomassal. (nem enyhén magas vérnyomásra gondoltam ami 160-ig megy). A gyógyszert meg kitalálták (ami nem az én saram) és adják az embereknek (ami szintén nem az én saram). De mindenki saját felelősége, van aki lazán kezeli a 200 körüli vérnyomást és sajnos akár fiatalon is meghal agyvérzésben. A gyógyszer baromira nem felesleges. Ismétlem, nem tudjuk mennyi az az annyi, szerintem korábban írtam is. Ez igy eleve bukta mert nagyon nem mindegy, bárki bármit tanácsol, pontos érték nélkül nem lehet írni semmi konkrétumot.
2015. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem nekem szántad mivel nem voltam utolsó de korábban én is írtam a gyógyszert.
2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 homo ludensz ***** válasza:
Amennyiben konkrétan behatárolható hogy a magas vérnyomás a szédülés oka és a túlzott sófogyasztásra vezethető vissza akkor el kell hagyni nagy részét a sónak. Napi szinten mérni reggel a vérnyomást. Amennyiben tartósan magas akkor érdemes a számtalan vérnyomáscsökkentő gyógyszerből egyet kipróbálni. A magas vérnyomás alattomos betegség és ha mégis jelez akkor azt meg kell szívlelni.
2015. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A magas vérnyomás -véleményem szerint- nem betegség csak tünet. Azt kellene kivizsgáltatnod, hogy mi okozza és okoz-e károsodást. Az orvos társasalom szereti az embereket, betegeket uniformalizálni. Mindenkinek meg kell felelni egy általuk kitalált értékrendszernek. Ettől akár +-ba akár - ba való eltérés szerintük kezelendő betegség, ezt fizeti az egészségbiztosítás.Nekem egy szemműtétre való előkészület kapcsán derült ki, hogy a vérnyomásom 190/130. Egy hétig próbálták kórházi körülmények közt levinni de nem sikerült. Akkor mondta egy neves professzor, hogy nem minden ember egyforma. Ha nem okoz gondot, akkor ezt az értéket el kell fogadni és békén hagyni az embert. 69 évesen azóta is ezt az elvet vallom. Tehát nem szedni, hacsak nem a lábaidat és irány az orvos. Sok sikert.
2015. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!