Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám kezelni az...

Hogyan tudnám kezelni az égési sérülésem így utólag, hogy hamar elmúljon?

Figyelt kérdés
Megégettem a talpam úgy majdnem 1 hete és hát nem kezeltem azonnal semmivel... és hát most bekeményedett és érintésre érzékeny és nem tudok ráállni. Úgy hallottam körömvirág kenőcs jó rá, esetleg még valami tipp? Mert iszonyatosan fáj.
2010. febr. 19. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Aloe verának ( a növényt)a szárából vágsz és a nedveivel bekened.


Azt írja jó égési sérülésre, bár én arra még nem próbáltam, hála az égnek

2010. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az Aloe First minden elsôsegély csomag elengedhetetlen tartozéka. Ez az exluzív bôrvédô formula elsôdleges védelmet nyújt a kisebb bôrirritációkkal szemben. Alapvetô összetevôje a stabilizált Aloe Vera gél, de tartalmaz még méhpropoliszt, allantoint, valamint további tizenegy kiváló gyógynövény kivonatát.

A méhpropolisz fokozza az Aloe Vera természetes bôrnyugtató és bôrvédô hatásait.

Az allantoin olyan bôrvédô hatóanyag, amely számos gyógynövény mellett az Aloe Verában is megtalálható.

További tizenegy gondosan válogatott, jótékony hatásairól ismert gyógynövény kivonatával egészül ki a formula.

Ez a spray, amely az aloét más gyógynövények hatásával ötvözi, biztosítja a bôr természetes nyugalmát és pH-egyensúlyát. Könnyen alkalmazható, még az érzékeny bôrűek számára is. Az Aloe First-öt hámsérülések, horzsolások, égések és napégés esetén a bôr megnyugtatására alkalmazzuk. Az Aloe First ezen kívül hajra permetezve is véd a káros környezeti hatásoktól. Neves fodrász szalonokban például használják dauerolás elôtt, hogy védelmet nyújtson a kiszáradástól. Az Aloe First különösen jótékony wax kezelés után.

égés, vérzéscsillapítás, fertőtlenítés, bőrgombásodás, lábszárfekély, hajkorpa, torok, hangszálgyulladás, orrcsep-fülcsepp, hüvely irrigálásra, szülés utáni gátseb kezelésére, napégés, szúrt, vágott, harapott sebek, fogágy betegségek esetén.

2010. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!