Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pánikbetegségem miatti furcsa...

Pánikbetegségem miatti furcsa szokásomról le tudnék szokni?

Figyelt kérdés
2012ben pánikbeteg lettem. Olyan furcsa szokásom lett, hogy este elalvás előtt sapkát húzok a fejemre, mert úgy érzem szét megy a fejem, zsong, stb.. ez régebben sokkal durvább, erősebb volt, most jóval enyhébb. Nyugtatót sosem szedtem, ez volt az ami esténként megnyugvást adott/ad. Párom elfogadja, nem zavarja, nekem mégis olyan kellemetlen, reggel egyből lerántom a fejemről, hogy ne is lásson engem így, szégyenlem miatta magam, egyszer régebben még a nővérem beszélgetett velem erről, hogy minek húzok sapkát, ne égessem magam, mit gondolhat a párom is, stb. Szóval már olyan cikinek érzem, és mégsem aludhatok így életem végéig. Ha elutaztam valahova akkor is magammal vittem és úgy aludtam. :( szeretnék szabadulni tőle, de esténként előjön ez a fejzúgás, és ha nincs rajtam akkor rosszul alszom. :(
2015. jan. 17. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szokás maga elvetendő lenne, a régebbi korokban, amikor hűvösebb helyiségekben aludtak, rendszeres volt hálósipka használata.
2015. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jársz valami terápiára, amivel próbálják megtalálni és oldani a pánikbetegséged okát?
2015. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még az elején jártam pszichológushoz, mára már tünetmentesnek mondanám magam, rohamaim már nincsenek, csak ez az egy dolog amit fent leírtam.
2015. jan. 17. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon fejfájós vagyok és fényérzékeny kiskorom óta. Lefekvés mindíg azt csinálom, hogy : Egy polót felgöngyölítek, fejemen körbetekerem, kicsit megszorítom, és megkötöm, aztán így alszok. Pontosan nem tudom miért, de fejfájás ellen nagyon jó, eltereli a figyelmet, pont úgy nyomja a fejet hogy kellemes, talán valami ereket is picit elszoríthat..
2015. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De fura, nem gondoltam volna, hogy mast is ehhez hasonlo dolog nyugtat meg. :)
2015. jan. 17. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Mágneses fejpánttal nem kísérleteztetek? Régebben árultak ilyet, elvileg létezik.
2015. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es Ezt én is csinálom, csak a takaróval. :D
2015. febr. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!