Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy húzzam ki a fogam?

Hogy húzzam ki a fogam?

Figyelt kérdés

egy zápfogam mozog is és fáj is..utálom a fogorvost, meg azzal jönne hogy betömi, és az általába nekem fél évig jó.

ugyhogy egy jó módszer érdekelne amivel tuti nem törik bele a gyökér se, meg a fog se.


2010. jan. 31. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajjjj.Én is utálok fogdokihoz járni, de szerintem mégis legjobb elmenni oda, aztán megkérni hogy húzza ki.Mondd meg neki hogy ki akarod húzatni nem akarsz vele tovább bajlódni.


( Csak hogy lásd én mennyire utálok fogorvoshoz járni: megtanultam magamnak leszedni a fogkövet... :) )

2010. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kösd egy erős kötélre, azt rá a kilincsre, és szólj valakinek, hogy csapja be az ajtót! :)


Egyébként menj el fogorvoshoz, beadja az érzéstelenítőt, és nem is fogsz érezni semmit! :)

Utána majd csak a megkönnyebbülést érzed! Nem kell félni.

2010. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kossel ra egy jo eros cernat, es a cerna masik veget pedig az ajtokilincsre kosd. Vagd be az ajtot! Vagy valakit kerjel meg, hogy vagja be az ajtot.

En a helyedben mindenkepp fogorvoshoz mennek amugy, nem kiserletezgetnek otthon. Tetesd rendbe a fogadat az iskolafogaszaton, ott meg ingyenes is. Hidd el, hogy a fogak orok eletre szolnak (jobb esetben) es nagyon-nagyon fontosak!!!

2010. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de tuti nekiáll baszakolódni hogy tömjük be stb..:S:S
2010. jan. 31. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki, hogy húzza ki.

Mozgó fogat nem töm amúgy sem!

2010. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Határozottan mondd meg neki,hogy nem szeretnéd a tömést,és kérd meg,hogy húzza ki.Vagy keress másik fogorvost,ha ő nem ért meg,de magadnak ne próbáld meg,mert még szájsebészet is lehet belőle.
2010. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

megpróbálom rávenni hogy húzza ki, aztán majd kiderül mi lesz.

2010. jan. 31. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló!hogy tudod magadnak leszedni a fogkövet?*.*
2010. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugy hogy eleg vasatgon rakodik le a fogamra sajnos, kb 2 mm is neha. Ilyenkor ha alapiszkalok egy femszikevel, akkor lepattan az egesz egyben. Tudom inkabb fogdoki kene.... :)
2010. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!