Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 2 havonta herpesz van a...

2 havonta herpesz van a számon. Cinket szedve erősíthetem az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne csak cinket szedj, hanem multivitamint is!
2014. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Epavir tablettát, amikor kijön a herpesz, fiam szedte és már évente ha előjön neki a herpesz, pedig előtte minden vacakra kijött.
2014. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én meg elmentem orvoshoz, kiírt valami tabit, azóta nincs herpeszem. Ennek két éve. Már nem emlékszem a tabletta nevére.
2014. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

C vitamin nagyobb mennyiségben amint megérzi hogy kezdődik.

Bioaktív kék jóddal kenni vagy Neogranormon krémmel.

2014. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A gyógyszertárban nekem is cinket ajánlottak, azóta C-vitamint (1000mg) és Multivitamint szedek...ehelyett...
2014. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a Silicea Hübner nevű kenőcsöt használtam rá. Nekem is nagyon gyakori volt a herpesz a számon, mióta azzal kenegettem, egy évben egyszer, ha előjön. Én nagyon tudom ajánlani. Emellett persze nem árt az immunrendszer erősítés.
2014. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brigó77 válasza:
Rengetegszer volt nekem is herpeszem, főleg ősztől télig, volt amikor alig múlt az egyik és jött is ki a másik. Ráadásul jeles események előtt is kijött. Mindent próbálgattam, aztán hallottam van már tabletta is és szerencsémre amikor egy másik bőrgyógyászhoz elmentem ő a Telviran tablettát írta ki. Mindig volt a táskámban 2-3 szem, mert fontos volt hogy ha éreztem bizsereg máris bevettem. 2 vagy 3 tabletta volt a napi adag, nem emlékszem pontosan, 2nap szedtem aztán már nem bizsergett. Egy évig ment így, néha ki akart jönni, de soha nem lett herpeszem, mostanra pedig már semmi kb.: két éve! Egy doboz kb.: 5000Ft ha jól emlékszem, de a teljes éves kezelés kijön és még vagy 3 ismerősnek is adtam akik ugyancsak ráálltak a szerre :)
2014. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!