Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi idő az AST normalizálód...

Mennyi idő az AST normalizálódása?

Figyelt kérdés
Streptococcus fertőzésem volt, azóta magam az AST szintem és emiatt hullik a hajam, de nem kaptam rá gyógyszert ami leviszi az értéket mert annyira nem magas. Azt mondták, hogy elvileg fél év ennek az AST szintnek a normalizálódása a gyulladás után de most telik le kb a fél év és ugyanúgy hullik,rendesen :(

#streptococcus #AST #AST TITER
2014. szept. 20. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltál bőrgyógyásznál ? Nem a magasabb AST miatt lehet a gond, mit kaptál a bacis fertőzésre ? Az volt, leoltották ?
2014. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Konzultáltam illetékessel:3-4 hónap után az AST-nek normális értékre kell visszaesni ! Ha nem , akkor valahol góc van , ami fent tartja a gyulladást. Ez is lehet ok, vagy gyógyszer mellékhatás. Erre alapból vmilyen penicillint

szoktak írni, amit legalább8-10 napig kell szedni, különben nem lehet kiirtani....

2014. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!