Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Esetleg tipp az uszodaszemölcs...

Esetleg tipp az uszodaszemölcsökhöz?

Figyelt kérdés
Összeszedhettem valahol párat, az ujjaimon és a lábamon vannak, és esetleg nem tud valaki tippet mondani hogyan tüntethessem el? És megkérdezném még, hogy uszodába nem mehetek vele? (Bár szerintem nem)
2014. aug. 19. 17:25
 1/1 noree0827 válasza:

Thuja occidentalis homeopátiás golyócskát vegyél, ami gyógyszertárban vény nélkül kapható, kb 6-700 Ft

A gyógyszerész majd elmondja mennyit kell bevenni belőle, de a neten is utánaolvashatsz.

A szemölcsök kezelése legyengült immunrendszer esetén jön elő, szóval ha helyileg távolíttatod el, benne van a pakliban, hogy visszajön. Én anno nagyon sokat jártam fagyasztatni, stb. Ezek a golyócskák váltak be.

2014. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!