Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szegeden íriszdiagnosztikát...

Szegeden íriszdiagnosztikát ismersz? A bioklinikát olvastam, arról van vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
44%

Beleolvastam az ajánlásba a honlapon: elsavasodott szervezettel dobálóznak.Én nem költeném a pénzemet fölöslegesen ilyenekre, inkább félretenném a gyerekeimnek.


Elsavasodás nem létezik. Ha a vér pH értéke akár csak 0.1 értékkel csökken, már lihegsz, mint állat, hogy kompenzatorikusan megszabadulj a széndioxidtól. Plusz ott van a vese, ami kiüríti a fölösleges savat, és méreganyagokat. (Tehát méregteleníteni sem kell havonta.) A gyomorban amúgy is 2-es pH uralkodik, nem hiszem, hogy zavarja a vért, mit eszünk. Szóval nyugodjatok meg, orvos vagyok, és senki nincs elsavasodva. ;)

2014. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!