Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a biorezonan...

Mi a véleményetek a biorezonanciáról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy egy óriási nagy kamu. De sajnos meg lehet vele etetni azokat, akiknek nagyon hiányos a természettudományi alapismeretük és ebből adódóan a kritikus szemléletmódjuk szinte teljesen hiányzik.

És sajnos ilyenből nem kevés van Magyarországon.. :(

2014. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Én voltam már kétszer. Teljesen kamunak gondoltam...de a fene tudja mondott jó dolgokat. Az előző válaszolónak üzenem, hogy igen sajnos, sok mindenkit be lehet csapni, akinek van vmilyen betegsége, el van keseredve és nem lát más kiutat.

A vizsgálaton nem kell nagy dolgokra számítani, picit hinni kell benne szerintem. Végül ajánl méregdrága táplálékkiegészítőket, amikből viszont vannak nagyon jók. Én az egyik félét szedem mert jót tesz.

2014. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

végleges gyógyulást semmiképpen nem remélhetsz tőle


folyamatos kezeléssel lehet hogy fenntartható egy jobb állapot egyes esetekben.

2014. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valami lehet benne. Azért kérdeztem, mert most vizsgálgatnak, hogy mi lehet a bajom, de azt mondták, hogy csináljak Candida diétát. Ezért mentem el biorezonanciára, és nem tudtam, hogy miből kellett volna tudnom, hogy történt-e valami. Most a héten kiderült, hogy antibiotikum kúrát kell tartanom, 0,5-1 évig (Doxycyclin). A doki mondta, hogy a 3-4. naptól jó pattanásos lesz a bőröm, mert tisztulok. De semmi. Viszont a biorezonanciánál akkora pattanásaim voltak, hogy fájt az egész arcom.
2014. júl. 12. 08:52
 5/9 Kurbaszov válasza:
69%

Már neharagudj, de jó h ü l y e vagy, hogy benyaltad a maszlagot.

Miért nem telefonálsz ennyierővel be az RTL klubba, hogy vegyék le a rontást? XD

2014. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs bizonyítva a működése (ellenőrzött körülmények között, megismételhető módon, jelentős számú kísérletben megfelelő kettős vak protokoll betartása mellett), addig nem fogadom el.
2014. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem emg lehet benne vmi régen is így álltak a e legtöbbena vérkeringéshez ésaz agykontrollhoz mint ti h amíg nincs biznyitva addig nem hiszik el:D mára bebizonyosodott...egy iztos az agyban dől el minden erős akarattal sok mindent le lehet győzni.
2014. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az agykontroll az pont minden, csak nem elfogadott még ma sem. Én magam 1 napot bírtam ki a tanfolyamból, aztán az áltudományos, ezo-mizé bullshit úgy kiakasztott, hogy nem mentem többet vissza.
2014. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a tanfolyam tényleg kamu de pla meditáció hatásairól már vanna cikkek pl ez

[link]

2014. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!