Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » REG-ENOROSOK! Reg-enor szerint...

REG-ENOROSOK! Reg-enor szerintetek még jó?

Figyelt kérdés
bő 4 hónap múlva jár csak le most kezdem meg egy új üveggel, furcsa ize van( savanyú) és szénsavas. Lehet csak azért tűnik annak mert az előzőnek már elment az ereje. Olyan mindha most kezdene romlani, de lehet a citrom menta kombinációt érzem csak erősebben. Az alján fehéres szürkés leülepedett vmi van, ami jobban aggaszt az izénél. Normális?

2014. júl. 2. 13:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazam volt tényleg romlott volt. Sigfrid ur ki is cserélte nekem, pedig az okonettől rendeltem. És normális a leülepedés.
2014. júl. 13. 13:09
 2/8 anonim válasza:
nem szabad ilyen szereket szedni, borzalmasan ártalmasak!!
2015. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1. ne szedj ilyen szereket, mert tropára vágod a szervezeted

2. furcsa ize van és szénsavas..hát az bizony rossz, de szerintem ha "jó" is lenne, akkor sem kellene....EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD!!:))

2015. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3 és 4 azt sem tudja miről beszél. A Reg-enor nagyon jó, magyar, méregtelenítésre maximálisan szuper termék.
2015. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nagyon örülök, hogy kiírtad ezt a kérdést. Második üveggel isszuk én is és a párom is. Tegnap előtt hozta haza a bontatlan üvegeket, 4 hónap múlva fog lejárni a szavatossága. Megittam az első adagot és ugyanazt tapasztaltam, amit te, teljesen más volt az íze, mint az elöző üvegnek. Szénsavas volt és savanyú, egyből hányingerrel reagált a szervezetem. Egyből éreztem, hogy meg van romolva. Elmondtam a barátomnak, és ő is ugyanezt tapasztalja az övével. Erre felhívta a szponzorát vagy kit és azt mondta, hogy csak azért érezzük így mert tisztul a szervezetünk, ez egy nagy kamu!!! Romlott volt, csak madárnak néznek minket, szerintem ragaszkodni kell hozzá, hogy cseréljék ki, egyébként az számomra a furi, hogy valaki eddig nem vizsgáltatta be és nem perelte be a céget, hogy romlottat forgalmaz!!!
2015. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat igen egyet ertek az elozo valaszoloval. Kamu az egesz. En etelallergiara szedtem ugy hogy a laktozra erzekeny vagyok!!! Es persze ezt figyelembe se vette de hat tudjatok a remeny hal meg utoljara. Elotte mar 6 honapja paleoztam rendesen, maglisztes kutyulmanyok nelkul, ami meg is hozta az eredmenyet mert teljesen eltuntek a buza,rozs,tej es tojasfeherje antitestek a verembol, szoval a verteszt negativ lett. Majd jott a regenor mert a hasamon meg mindig voltak pottyok. 3 honap utan ugy ddontottem feladom,egyreszt mert egyre borzalmasabb ize volt a keszitmenynek ,masreszt mert a paleot nem akartam feladni es ketogenba mentem at mert ugye gyumolcsoket nem lehet enni. Az elejen probaltam kedves Sigrid ur velemenyet kikerni arrol hogy azert a ketogen megis ketogen kell e vmi ovintezkedes vagy vmi vagy vmi tanacsot esetleg tudomanyos magyarazat , de nem is erdekelte,azt mondta neki mindegy hogy nevezem az etrendem tole barmi lehet csak tartsam be a regenor eloirasait. Nem is ismerte ezt a dietat mert azert aki kepben van maskent reagal. Amikor meg vmi konkret dologra kerdeztem ra sosem kaptam kielegito valaszt,egyre inkabb ugy tunt fogalma sincs mirol beszel. En azert elegge jartas vagyok,nagyon sok orvostudomanyi konyvet olvastam es olvasok. Ez volt az elso csalodasom es ekkor fordult meg bennem vmi hogy megis, biztos jo helyen jarok?,de a tapasztalata es a sikerei meggyoztek hogy belevagjak, meg ha hivatalosan nem is tudja elmagyarazni mi zajlik a szervezetmebe de ert hozza. Utolag ez volt eletem legrosszabb dontese. Amit vele nyertem: hasnyalmirigy gyulladás, kemeny ketogen 18 evesen ugy hogy senki sem hivta fel ra a figyelmem hogy veszelyes ha nem jol tartjuk be, laktoz megjelenese ujbol a veremben. Es persze ezt annak konyvelte el hogy tisztulas... persze! De mi aron? Szoval koszonom szepen de nem kerek ilyen satanizmusbol. A reflexologiaban hiszek,csodalatos talalmany de amit o csinal... . Mellesleg nem a regenor hasznal, hanem az etrend es kell egy motivacio az embereknek hogy betartsak. De nem tartom szep dolognak az o modszeret. Utana paleoval folytattam es lam most jobban vagyok mint ujkoromban,semmi tunet,csak egeszseg es vitalitas!
2015. júl. 31. 11:08
 7/8 csenerezi ***** válasza:
A Reg-Enor működik, nagyon sok embernek segít. Nekem is személyes tapasztalatom van vele. Ha valakinek egyébként súlyos ételallergiája, ételintoleranciája van, az gondolja át, hogy mit fogyaszt. Egyékbént a ketogén önmagában is okozhat gondot egy idő után és a paleo is. Mondjuk aki kerüli a sok magot, annál nem.
2016. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veros válasza:
Én is iszom, eddig a savanyú ecetes ízű jött, fogytam is tőle, de amit most iszok annak semmi "ereje" nincs. Szerintetek melyik a jó? Irtam az ügyfélszolgálatukra, azt írták megvoltozott az összetevöje. De ez megváltozhat?
2018. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!