Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aláírnál egy olyan petíciót,...

Aláírnál egy olyan petíciót, ami a gabonák, cukor, tej betiltását szorgalmazza?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, azért a válaszolók is írnak jó nagy hülyeségeket. Az egy dolog, hogy ti nem ismertek mást, és hogy a világgazdaság erre a pár haszonnövényre állt be. A valóság viszont az, hogy rengeteg féle, ízletes, tápanyagdús, egészséges haszonnövény létezik, csak nem fogja senki reklámozni, mert ha nőne a változatosság, akkor nem függnének a nagy cégektől az emberek.


Kérdező! Ültessetek csicsókát ha van kertetek, igénytelen növény, se kártevője, ki sem szárad, és kifejezetten cukorbetegnek való. 20%-a inulin.

2014. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
És szerinted a cukor meg a magas vércukorszint nincsenek szoros kapcsolatban?
2014. jún. 10. 17:59
 23/31 anonim ***** válasza:

Gabonát a világ minden részén fogyasztanak. Van ahol szinte csak azt...


És hogy tiltanád be?

2014. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszi 21-es a tippet! :) Mióta tumor nőtt rajtam, folyamatosan az olajos magvakra vagyok rákattanva :) Imádom őket, és ráadásul lisztnek is kiválóak. Még a főzést, sütést is megszerettem általuk.
2014. jún. 10. 18:02
 25/31 A kérdező kommentje:
23: azért azt, mert arra van igény, de másra is lehetne
2014. jún. 10. 18:02
 26/31 anonim ***** válasza:

Azért azt, mert más nem jut. Van ahol két tál rizs a napi táplálék.


Ha betiltanád a rizset pld., lehet megoldanád a túlnépesedést is.

2014. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy leszázalékoltok miközben én is mondom a kérdezőnek, hogy hülyeség a tiltás.

Kedves kérdező, sajnálom, hogy ez történt veled. Viszont szerintem van lelki része is a dolognak és az hogy így tiltatni akarsz egy ilyen alapvető dolgot, nem normális. Valami feszültség ezt okozza, és a saját akaratod ne akard ráerőltetni másokra. Nyugodj meg, meditálj, sosem valami ellen, hanem valamiért kell küzdeni.

2014. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

A húsfogyasztást kellene betiltani, száz oka van, miért. Nem térek ki most rá. A gatzdasái szempontokról nem is beszélve (az állatok takarmányozása, stb).


Kedves kérdező, akinek nincs pénze olajos magvakra, és/vagy allergiás réjuk, az szted mi egyen mégis? Pláne ha vegetáriánus...


A tejtermékek nem mindenkinek okoznak gondot, ráadásul remek étrend kiegészítést nyújtanak eg veginek, már ha nem műanyag (tejporos) sajtrol van szó. (Az íze és olcsósága miatt eszek csak mű sajtot - ez van ,akinek nem futja bióra.)


Örülök, h pontosítottad, h a rizst nem tiltanád be. A gabonák a gluténérzékenység = lisztérzékenység miatt károsak, de nem mind tartalmaz glutént! A rizs pl gluténmentes, és remek íze van, tápláló! A köles is gluténmentes, de ízéről és teljesértékűségéről már megoszlatanak a vélemények, tapasztalatok. Ezen kívül van néhány méregdrága gluténmentes gabonafajta is.


A cukor és minden, ami túlfinomítot, agyondolgozott, adalékozott, műanyag, az valóban káros.

2014. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal károsabb a túlzott húsfogyasztás. És mit etetnénk azokkal a csecsemőkkel, akinek a szüleinek nincs teje? Vagy az anyatejet is be kéne tiltani? Talán korlátozni kéne a fogyasztásukat, mert valóban vannak, akik nem tudnak mértéket tartani, és ez tényleg szomorú. Tehát lehetne mondjuk mindent adagolni, évi 1 kg cukor, 5 kg liszt, 10 l tej/fő. :)
2014. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Közben dolgom akadt. Most indoklom az előző válaszomat. Bizonyára emlékeztek az amerikai szesztilalomra. Ha nem is történelemből, de filmekből biztosan ismerős.

Voltak akik úgy gondolták, mindenkinél okosabbak, elhivatottak mások helyett dönteni. A következmények katasztrofálisak lettek:


[link]


Kérdező, sajnálom, hogy megbetegedtél! Én deutérium szegény vízben keresném a gyógyulást.

2014. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!