Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elment a hangom mit csináljak?

Elment a hangom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap wellnessben voltunk és klóros vizet nyeltem. Még aznap teljesen eldeformálodott a hangom meg berekedtem és sokkal mélyebb, mára meg már beszélni is nehezen beszélek,megerőltető, és nagyon félek hogy jobban elmegy ha beszélek. Mit csináljak hogy hamarabb isszajöjjön? Ha volt már ilyen veletek mit csináltatok?

#hang #berekedés #nehéz beszéd
2014. jún. 7. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
várj egy kicsit, holnapra biztos visszajön
2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a sós tej segít, megmelegítek egy bögre tejet, teszek bele csipet sót és megiszom. Ne egyél igyál most túl hideget, vagy forrót, kíméld a hangszáladat, esetleg vegyél valamilyen szopogató tablettát és ha nem javul, akkor ünnepek után menj el a gégészetre.
2014. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne beszélj, hanem írjál. Igyál sok folyadékot, egyél mézet, hagymát, kerüld az erősen fűszereket, a forrót, a hideget. Ha cigarettázol, akkor próbálj meg kibírni néhány napot nélküle. Az alkohol és a szénsav nem használ, de még több folyadékkal ellensúlyozhatók. Gargalizálj sós vízzel.
2014. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem cigizek, nem iszom. 14/L
2014. jún. 8. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta 2-3 csésze hársfatea, de nem a filteresből. És reggel legyen az első.
2014. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!