Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kombucha jó hasmenés ellen?

Kombucha jó hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Hát azt nem tudom, hogy a 20ezer forintos kombucsa jó-e a hasmenés ellen, de a 20 forintos széntabletta nem fog csalódást okozni.
2014. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kombuchát nem hasmenés ellen használják.
2014. jún. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Évek óta tartó, feltehetőleg valamilyen fertőzés miatt van hasmenésem, voltam vele kórházban is, nem tudták megmondani mi ez, ezért gondoltam erre :) Ha 20k lenne is megérné, de csak pár ezer forint szerencsére
2014. jún. 1. 23:12
 4/7 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy sok mindenre jó és igazából sok minden okozhat hasmenést is tehát nem kizárt hogy nem használ...de nem lehet hogy allergiás vagy valami ételre és azért van ez?
2014. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták valószínűleg laktózérzékenység, de sehogy sem tudom elkerülni, hogy egyáltalán ne egyek olyat, ami tartalmaz laktózt...
2014. jún. 2. 21:06
 6/7 anonim válasza:
hát igen azt elég nehéz elkerülni...és erre nem írtak fel valami gyógyszert? nekem van egy ismerősöm aki laktóz érzékeny volt és ő minden evés után gyógyszert vett be és nem jött ki neki az allergia...mondjuk ő "kinőtte" ezt.
2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A laktózérzékenységet kilehet mutatni szájnyálkahártya-törlet vétellel. Menj el háziorvoshoz ő majd beutal olyan helyre ahol ezt a vizsgálatot eltudják végezni!!!
2014. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!