Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek a védőoltáso...

Mi a véleményetek a védőoltásokról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 15:27
1 2
 11/15 Mandy1408 ***** válasza:
61%

Hát ember legyen a talpán, aki ebben salamoni döntést tud hozni.

Vannak szükséges védőoltások, amik kellenek.

De nem egy botrány volt már abból, hogy higany és egyéb mérgekkel oltatták be a gyerekeket, több ilyenről olvastam.

És akkor vannak ezek a kamu betegségek, pl h1n1, amire aztán jönnek a "védő" oltások, nem kevés pénzért... és hogy mit is adnak be az embernek...

Olvasgassatok e témában, több forrásból is.

2014. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Örülök, hogy ilyen sokat megosztottátok a véleményeteket velem. Nagyon hasznosak voltak számomra ezek az álláspontok. Köszönöm, hogy számithattam rátok.
2014. máj. 12. 20:33
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Kislányom épp kötelező oltása előtt álltunk, már nem emlékszem pontosan, hányadik hónapnál tartottunk, amikor a védőnő csak úgy mellesleg felvetette: ugye nem allergiás a tojásra? Meredten néztem rá: valószínűleg nem, a családban nincs erre példa, miért? Azt mondta azért mert az oltás egyik összetevője ez és ha allergiás rá akkor csak kórházban kaphatja meg, de akkor is meg kell kapnia, csak akkor el is kell látni... Kérdem én: miért nincs olyan védőoltás ami ebben a tekintetben is biztonságos? Sőt, érző szülőként felmerült már bennem az a kérdés is, hogy fejlett orvostudomány következő vívmánya miért nem egy szájon át is beadható komponens? Egy életen át élvezzük a védőoltás adta biztonságot, szabadságot, egészséget, de kutatásokkal lehetőség szerint jobban szűrném és kizárnám a vele járó veszélyeket. Van aki beadatja, van aki kivezetteti homeopátiával.
2014. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lilien Simon válasza:
58%
Szia Semmi különös nincs benne mint egy szúnyogcsípés.Van amikor a tűben lévő folyadék fáj de nem annyira
2014. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Az én véleményem a következő: Nem kell hinni az összes cikknek, amit olvastok! Igen, van olyan eset, hogy egy ember az átlagnál rosszabbul reagál rá( mint pl. a cukorbeteg), de ez elenyésző. Általában nem lesz az embernek komolyabb baja tőle. Az meg nem igaz, hogy egy gyógyszerre mindenki egyformán reagál. Valamint, egy kis FELVILÁGOSÍTÁS!!!! Az oltás nem gyógyszert tartalmaz, leölt vagy legyengített vírust, vagy antitestet, így szerez a szervezetünk védettséget az adott betegség ellen.

Na már most ez semmi esetben sem okozhat kárt a szervezetben.

Másrészt csak meg kell nézni a statisztikákat! Nálunk azok a vírusok, amelyek ellen kötelező a védőoltást beadatni, elenyésző számban fordulnak elő. Viszont azokban az országokban, ahol csak felvehető, ott nagy számban előfordul.


Nem kell minden cikket elhinni.

2014. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!