Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lüktető fejfájásra milyen...

Lüktető fejfájásra milyen gyógyteát használjak?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta fejfájós vagyok (most vagyok 21),hetente átlagban 3x tuti,hogy fáj.Vizet iszok rendesen a napi min. 1 liter megvan. Sajnos gyógyszer nélkül már nem múlik el,néha mikor nagyon lüktet akkor hányinger is társul hozzá. Kipróbáltam már homeopátiás szereket is de eddig nem használt, most próbálkoznék gyógyteával, mert nem akarom a sok fájdalomcsillapítóval tönkretenni a gyomrom.
2014. febr. 23. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 1 liter folyadék csak akkor elég, ha a "szilárd" táplálék híg tejbegrízhez hasonló. Több kéne. Egyébként meg kellene mérni a vérnyomást fejfájós időszakban, valamint nem ártana egy vérkép is, mert vörösvérsejt hiány ill. vashiány is állhat a háttérben. Alacsony vagy normál vérnyomásnál a citromos kávé is használhat (esetleges trombocita-aggregáció gátlására). A rendszeresen szedett, pl. napi 1/4 tabletta kalmopyrin is jó lehet (ha egyébként vérzési-véralvadási gondok nincsenek). A vérnyomásból kiderülhet, hogy ilyen irányú probléma nincs-e................
2014. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
többet szoktam inni mint 1 liter, de 1 liternél soha nem iszom kevesebbet, a vérképem teljesen normális,és a vérnyomásom is rendben van
2014. febr. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!