Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 1hónapja volt arcüreggyulladás...

1hónapja volt arcüreggyulladásom, elmúlt, de még mindig nem tudom kifújni az orrom! Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

voltam anno dokinál megröntgenezett,akkor látott egy kicsi gennyet,adott antibiotikumot meg orrcseppet!múlt héten újra megröntgenezett akkor már teljesen eltünt a genny!viszont még mindig tökre eldugul az orrom,és aztmondta az orrcseppet már csak ritkán használjam,így pl csak ellvás előt cseppentek?

tudtok vmi "csodaszert" ajánlani ami legalább enyhíti?!



2014. jan. 7. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyhe langyos sós vizes orrmosás, azaz átmosod vele az orrüregedet. De remek sós vizes orrspray-k is vannak, tengervízzel meg panthenollal meg a tököm tudja...próbálkozz ezekkel. Én pl. sós körömvirág teával öblögettem az orromat, és használt.


Gőzöld az arcodat, vagy infralámpázd. A meleg só pakolás is tök jó.


Az a baj az orrcseppekkel, hogy hozzászokik a szervezet és a végén már a nélkül nem is kapsz levegőt. Függőséget okoznak, mert sokban érösszehúzó anyag van, ami enyhíti a nyálkahártya ödémáját, de tartós használat során az erek kitágulnak.

2014. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm,

de ezt a orrmosást hogy kell elképzelni?felszippantod vagy mégis hogy?

2014. jan. 7. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fecskendőt a patikában, avval felszívod a cuccot és belespricceled a likba, aztán hagyod, hogy kifolyjon, vagy kifújod. Rém gusztustalan, meg nem is olyan kellemes, de ez van. :-)
2014. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!