Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elmagyarázná nekem valaki...

Elmagyarázná nekem valaki (szöveg lent), hogyan lehet sót párologtatni elektromos ráhatás nélkül nyáron is?

Figyelt kérdés

A kristály sóból készült 26%-os, telített sóoldat állandó párologtatása (szobahőmérsékleten, elektromos ráhatás nélkül) megemeli a relatív páratartalmat, melyben elemi szinten találhatóak természetes ásványi anyagok. Ezek belélegezve megtapadnak a légzőszervek felületén, segítve az egészséges működést, gátolva a gyulladások kialakulását.

A sóoldat párologtatásának köszönhetően növekszik a levegőben a negatív töltésű ionok koncentrációja, ami többek között fokozza a légzőszervek öntisztulását.


Nem mellékesen a párolgás közben az üveg tál falán kicsapódó sókristály gyönyörű látvány!


Fontos! Sóoldatot párologtatni nem csak télen, fűtésidényben kell! Különösen igaz ez ott, ahol asztmás, allergiás emberek laknak, hiszen nekik egész évben hatékony segítőjük lehet a folyamatosan só szemcsékkel telített levegő.


2013. nov. 24. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom párologtatóval. :)
2013. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen rájöttem én is
2013. nov. 25. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyáron nem kell párologtatni, megteszi magától is, ha elég meleg van.
2013. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!