Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jóga vagy pilátesz? Melyik...

Jóga vagy pilátesz? Melyik jógával ajánlott kezdeni?

Figyelt kérdés

Melyik az egészségesebb vagy az egészség helyreállításában,megörzésében a jobb választás ?

Már ha össze lehet őket mérni?

Pécstt jógával kapcsolatban kihez érdemes fordulni?



2013. szept. 17. 16:46
 1/4 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Egy kis olvasmány:

[link]


[link]

2013. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én jógázok, nővérem pedig éppen pilates oktatónak tanul. A jógát nagyon ajánlom,mert ha nem ilyen divat-jógára mész, ahol csak a gyakorlatokat elvégzitek és kész, hanem beszèlnek hozzád, tanítanak..a lelkedre is tényleg jó hatással lesz a teste mellett. Tulajdonképpen ezt hangolja össze. És a légzés nagyon fontos. A pilates a gyakorlatoka megy rá jobban, de a módszerei nagyon ügyesek. A jógának is persze, jótékony és hatékony, csak talán ettől kondisabb is leszel. És a tartásokkal kimél, de minden izmod megmkzgatja.Egyébként mindegyik elég nehéz tud lenni, de ez nem baj, sőt élvezhető és bele lehet jönni, egy időután meg fejlődsz. Fontos a koncentráció is, így jógás szemmel. Nyugtat és feltölt.
2014. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mit értesz az alatt, hogy a jógától kondisabb is leszel?

A szellemi része kevésbé érdekel,de ha csak beszélgetés van azzal nincs bajom. Honnan tudjam,hogy jó-e az oktató?

2014. jún. 2. 23:01
 4/4 anonim válasza:
Bocsi, a pilatesre gondoltam! Akkor próbáld ki azt, azzal nem fogsz mellé nyúlni és ott minden esetben jó oktatót fogsz ki szerintem ! Jógánál akkor jó, ha nem csak a gyakorlatokat végezteti el veled folyamatosan, annál többet nyújt. Ez a lényege. Az én jógaoktatóm szerintem nagyon normális, okos ember, és ott van lélekben. Hallgatok a tanácsaira is vagyis igyekszem. És az is fontos, hogy változatos.
2014. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!