Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Most mit csináljak? Hova...

Most mit csináljak? Hova menjek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elvileg körömbenövésem van(vagyis csak úgy állapítottuk meg otthon),de nem olyan csúnya,mint amilyeneket néztem az interneten,hanem szinte észre sem vehető,csak ha közelről nézzük,de már piros,gennyes is..anya éjszakára tett rá paradicsomot..de szerintem csak rosszabb lett :| tudnátok tippeket adni,hogy mit csináljunk vele OTTHON,de ha nem segít akkor gondolom muszáj lesz orvoshoz menni vele,de azt nem akarom :\

2013. szept. 7. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sósvizes lábfürdő.
2013. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :D kipróbáltam,estére mindig beáztattam, és aloeverával kenegettem vagy 3 napig(mert csak eddig bírtam már)..

....használt,de hát nagyon fájt a körmöm miatt,így vettem a bátorságot és kivágtam ollóval a körmömet,aztán tettem rá egy kis Betadint és kövi napra már egyáltalán nem fájt :D

És most élek és virulok :D

2013. szept. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!