Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért fáj a derekam?

Miért fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Már egy hete hogy megrándult,azóta járni is alig tudok.Egész nap pihentetem,reggelre ha mérséklődik is valamicskét ha , leülök megint nagyon el kezd fájni.Tudtok rá valamit ?

2013. júl. 2. 09:29
 1/4 poiu ***** válasza:
Kenegetheted, de nem sokat ér. A legjobb, ha kemény felületen fekszel, amennyit csak lehet. Viszont ha elmúlt, akkor kezdj bele egy durva gerinc edzésbe. Amióta csinálom, legfeljebb izomlázat érzek a derekamban :-)
2013. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod.Gerictorna ötletet tudsz adni?
2013. júl. 2. 11:31
 3/4 poiu ***** válasza:
Gerinctorna videót találsz a neten, ebben nem vagyok jártas, én gyúrok másfél éve, az kicsit más. Viszont napi 12 óra ülés mellett sem fáj a hátam (61/f :-).
2013. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megrándult akkor helyre kell tenni, mert a kiugrott szalag és vagy elmozdult csigolya miatt gyulladás jött létre ami miatt fáj. Amíg nincs helyre rakva addig a gyulladás is sokkal nehezebben múlik el vagy el se tud múlni, viszont ha tovább romlik akkor ebből lehet egy szép kis gerincsérvet összehozni. Tapasztalatból beszélek (sajnos), viszont elmentem egy JÓ csontkovácshoz aki helyre rakta és utána csináltam a gerinctornát. 3 éve tünetmentes vagyok. Nem tudom te merre laksz, itt Orosházán tudok JÓ-t.

2013. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!