Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet ilyen ásványokat venni?

Hol lehet ilyen ásványokat venni?

Figyelt kérdés
LEHET HÜLYESÉGET ÁLLÍTOK! Azt hallottam, hogy sokszor ha az embernek valami nem sikerül, vagy rossz a közérzete stb, akkor a csakrájában van valami gubanc. Vannak kövek, melyek csakra tisztítók, megújítók stb. Van olyan bolt, ami ilyen ásványokkal foglalkozik és még tanácsot is adnak? (Pesten)

2013. jún. 16. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Művelődj, olvass inkább könyveket! Az célravezetőbb...
2013. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 évem rájuk ment. És érdekelne ez a téma is.
2013. jún. 16. 19:03
 3/6 anonim válasza:
36%

Geológus vagyok, el kell hogy keserítselek, de ilyen nem létezik, az ásványoknak nincsen semmilyen tisztító, gyógyító hatása. Na jó a zeolitoknak van, belőlük készülnek a mosószerek, de semmi egyéb.

Ez egy áltudományos dolog, hogy gyógyító hatása van az ásványoknak, amivel sok embert becsapnak sajnos. Évek óta ásványtannal foglalkozom, otthon van egy 2000 db-os gyűjteményem, ha tényleg lenne pozitív kisugárzásuk, akkor én már halhatatlan lennék :)

2013. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meggyógyulni nem fogsz az ásványoktól, de harmonizáló hatásuk van.


Egy nagy darab hegyi kristály, ametiszt vagy rózsakvarc jó hatással van a közérzetre.


Budapesten a Sugárban van szakbolt, + Budapest 1077 Wesselényi utca 76. + KRISTÁLY CENTRUM ÁSVÁNYOK UTÁSZ U. 9., XIV 1143 BUDAPEST, PEST


Az Utász utcai a legjobb

2013. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló egy vér f-sz volt.

Az emberi ostobaság határtalan....


Miért nem olvasta el az előtte szóló amúgy szakember hozzászólását, mert okos, nagy-nagyon okos.

2013. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te vagy egy nagy s.gg.


Alapvetően nem mondtam ellent a geológus véleményének.


A közérzetet sok minden befolyásolhatja ez is. Ez tény.

2013. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!