Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Beszedhetem még attól, hogy...

Beszedhetem még attól, hogy lejárt?

Figyelt kérdés
Érzem magamon, mintha kicsit fel lennék fázva. Régebben szedtem erre cickafark tablettát, én úgy tudom, hogy gyógyszernek nem minősül, csak ilyen gyógyhatású készítmény, de 2010-ben lejárt a szavatossága. Lesz valami bajom tőle, ha veszek be?
2013. máj. 22. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem venném be az tuti. Lehet hogy csak gyógyhatású készítmény de 3 év az 3 év...
2013. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyógynövény max nem hat, ha régóta áll már, viszont a vivőanyagai a tablettának módosulhatnak, és az már lehet akár veszélyes is.


Én tuti nem venném be.


Sparban lehet kapni tőzegáfonya-echinacea teát tök olcsón, az még finom is, és nagyon jó a felfázás ellen! Tőzegáfonyát bogyóban is vehetsz, ha súlyosabb az eset, akkor medveszőlőlevél teát igyál! És sok C-vitamin!


Jobbulást

2013. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!