Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi ez az új vizsgálati módszer?

Mi ez az új vizsgálati módszer?

Figyelt kérdés

anyukám hallott a rádióban egy ?új? vizsgálati módszerről.:kb.3 percig tart és lényegében minden betegséget fel lehet vele térképezni.kimutatható h.milyen baj volt korábban, most mi a probléma és mi következhet ezután...elég meseszerűen hangzik..szóval mi lehet ez a vizsgálat?

ja és anyum úgy emlékszik h. a sejtnedvekkel van kapcsolatban a vizsgálat...ha vki szintén hallott róla leírná...köszönöm..


2008. jún. 13. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
még valami:valamilyen tappancsokat is használnak a vizsgálat folyamán...
2008. jún. 13. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen telefonon beszervezős vizsgálat? Engem pár hete hívtak telefonon (nemtudom honnan szerezték meg a számom...), hogy mindenféle betegséget kiszűrnek, aki szívbeteg megvizsgálják, hogy jó e gyógyszer vagy nem és a végén pedig közölték, hogy nem tb támogatott, hanem fizetni kell érte, de nagyon megéri...
2008. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan, tényleg csak anyum hallott róla félfüllel a rádióban, és felkeltette az érdeklődését...-érdekes mert ő nem hisz az ilyesmikben....-előfordulhat h.arról van szó amiről te beszélsz, de semmi konkrét infom nincs...
2008. jún. 13. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán biorezonanciáról van szó: találsz egy kis információt a [link] oldalon
2008. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,rákerestem külön a biorezonanciára és lehetséges h.valóban ezt kerestem...
2008. jún. 15. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen biorezonanciának tűnik. Ezt a NASA fejlesztette ki, ők pedig nem piskóták. :) Van magyar fejlesztés is, az még jobb, még a HIV-vírust is meg tudják gyilkolni. (Szétrobban. Gyakorlatilag mindegy neki, hogy HIV vagy nátha, esetleg herpesz.)
2008. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiről hallhattatok, az egy új találmány: szomatoinfrának hívják. Én már kipróbáltam a Sportkórházban és tényleg egy csoda! A sportkórház honlapján megtalálható.
2008. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!