Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Avemar vagy Oncomar és Culevit...

Avemar vagy Oncomar és Culevit? Melyik legyen végbélrákos betegnek?

Figyelt kérdés
A culevit, az biztos, de emellett melyik javasolt erre? Kemo /sugár előtt is szedheti, vagy csak utána?

2013. ápr. 10. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Apukámnak is végbélrákja volt sajnos. Neki az onkológus az Avemart javasolta, javult tőle a közérzete és az étvágya, ennyi pozitívumot észleltünk. És szedheti előtte is, alatta is, utána is. Jobbulást!
2013. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az apukádnak jól sikerültek a dolgok?

Az enyémnek most derült ki, a szövettant ma vették le, még két hét az eredményig. Holnap írat az orvossal ct-t, megcsináltatjuk magán úton, hogy minél hamarabb meglegyen. A tumormarkerek negatívak voltak két hete, a CEA is. Én bizakodom.

2013. ápr. 10. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Apukámnál műtétre került sor, előtte és utána is kapott kemot meg sugarazták. 3 hónapig stomája volt, majd visszaoperálták. Utána rendszeres ellenőrzéseken vett részt (CT, tumor markerek, endoscop), 4 évig nem volt kiújulás, sem áttét, aztán szívelégtelenségben meghalt sajnos.
2013. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem nem piszkáltalak túl fel, és nem okoztam túl sok fájdalmat!
2013. ápr. 10. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem dehogy, csak segíteni akartam a magam módján:)
2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napsugar11 ***** válasza:

Az én édesapámnak vastagbél daganata volt, mi mindkettőt kipróbáltuk, de sajnos elment... Nekünk nem jött be.


Viszont most hallottam valamiről, ami nagyon eredményes, és pl egy agydaganatos kislánynál 1,5 hónap alatt a daganat 40%-kal csökkent. Ráadásul az orvosok azt mondták, nem tehetnek semmit, ez olyan daganat, aminél a halálozási arány 6 hónapon belül 99%.


Ha akarod, felhívhatod őt, megadta a számát. Ide nem írom ki, de privátban megadhatom, ha szeretnéd.

2013. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vastagbél rákja volt a barátnőmnek. Megműtötték, egyébként 75 évesen. Avemart szedett a kemoterápia előtt, alatt. A műtét óta pedig a Varga féle gyógygombát is szedi a mai napig, a bélre valót és a flavint is.
2013. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem érdemes lenne kiprópálnia a zyflamendet. A táplálkozásra is oda kell figyelni. A culevitről, és a gyógygombákról én is nagyon sok jót hallottam, még a tv-ben is benne volt. Remélem tudtam valamennyit segíteni.

Gyógyulást! :)

2013. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
.
2016. jan. 23. 13:31
 10/10 A kérdező kommentje:

Rosszindulatú volt, culevitet és az avemart is elkezdte, de egyiket se érezte, hogy bármi haszna lenne. Kb egy hónap után mindkettőt abba hagyta, még a műtét előtt.

2013. szeptember 3-án műtötték. Kapott ileostómát amit 9 hónap után ültettek vissza. Addig fogyott. Gyakorlatilag 9 hónap alatt, olyan 25 kg-ot, de azért, mert nincs normális tápanyag felszívódás.

Visszaültetés után 8 hónap alatt 20 kilót hízott vissza, most 105 kg, tehát a fogyás után 30 kiló jött vissza. Nem lesz a régi, mert megviselte idegileg, de összességében teljesen jól van. Avemar, oncomar, és culevit nélkül.

2016. jan. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!