Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olcsó sólámpa, sómécses, hol?

Olcsó sólámpa, sómécses, hol?

Figyelt kérdés

Békéscsaba, Eger érdekelne.

Van valakinek?Tapasztalatok?


2009. szept. 17. 23:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Most láttam a neten sószappant, az is érdekelne...
2009. szept. 17. 23:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éve az OBI-ban vettem sólámpát, 1500 Ft körül, de lehet pl. az Auchanban is kapni néha.
2009. szept. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valahogy eszembe se jutott, rögtön valami speciális doltra gondoltam, megnézem :)
2009. szept. 18. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:

A Himalája sót ajánlanám. Ha elég kreatív vagy, Te is tudsz csinálni. Én most vettem az Ikeában egy 990.-ft-os, matt üveg, tégla formájú lámpát, tettem bele izzót, vettem Himalája nagy darabos sót és sótömböcskéket,ezt ügyesen belepakolod, beleszórod csordultig és máris kész a sólámpád.

Amikor bekapcsolod nemcsak a fizikai egészség, de a gyönyörűség is sugárzik belőle. Lehetőleg kis köbméteres helységben használd,vagy alkalmazz többet! A neten olvashatsz a gyógyhatásáról. Továbbá ne csak a lámpát használd, hanem,ha ezzel sózol, lúgosítja a szervezetet és nem utolsó sorban 84 féle ásványi anyag és nyomelemet tartalmaz, amire szükségünk van. Egyébként még van egy pár öletem, amit meg akarok valósítani sótéglából.

Amúgy ha nincs kedved vacakolni, akkor már nagyon sok helyen hozzá lehet jutni,de sehol sem olcsón és ráadásul több kell belőle, mert nem mindegy, hogy mekkora légtérben használod. Légy JÓL!

2009. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
KIKA-ban vettem még tavaly 1500-ért egész nagy sólámpát.
2009. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2009. szept. 21. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
praktikerben is van, de láttam már rossmannba is
2009. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!