Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Váll fájással mit tudok...

Váll fájással mit tudok nyinállni?

Figyelt kérdés

A vállamból indúl és lesúgároz a felkarom és a tricepszem felé.

Különösen akkor fáj amikor elkezdem felemelem, de egy pontnál tovább nem tudom emelni, mert beáll az izmom. Nehezemre esik az ajtóbecsukás mozdulata is. Jártam gyógytornára, csak rosszabb lett. Most nyakmerevítőt kaptam. Este nagyon lüktet alíg tudok aludni van amikor semennyit sem. Mit tudnék csinállni?



2013. febr. 26. 18:34
 1/5 Aranyhíd válasza:
Holisztikus gyógymód segíthet, addig egy jó fájdalomcsillapító masszázs. A leirtak alapján be is van gyulladva így sima (gyúrós) masszázs nem javasolt. Ha írsz privátba, többet tudok segíteni.
2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sanuár ***** válasza:
Nekem mindkét vállamban ugyanez a probléma. Tavaly baleset következtében mindkét vállam kiment, ugy tették helyre. Kevés gyógytornára jártam, tél volt, hideg, mostanra ugy beállt mindkettő hogy valóban én is a kilincse3t is alig tudtam lenyomni, emelni alig tudom. Most járok egy gyógymasszőrhöz, aki különbböző módon kezel, /géppel, stb./ A 4-ik kezelésem utáőn mondhatom hogy javul az állapotom, feltudom emelni a két karom a fülemhez, fogcsikorgatva. Sokat kell tornáztatnom minden nap, megmutatta mit kell tennem. Nagyon ügyes, ő az az ember aki meg fog gyógyitani. Nem tudom hol laksz, a kezelések a III.kerületben, Bp-en vannak. Ha bővebb infó érdekel, irjál, és priviben megadom a tel.számát. Itt nem akarom. Jobbulást.
2013. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De én Zalaegerszegi vagyok. Talán itt is találok valami jó gyógymasszőrt.

2013. márc. 11. 19:34
 4/5 Sanuár ***** válasza:

Ha ilyen messze van Pesttől akkor ajánlanék még háziorvos,beutaló ortopédiára, és ott adnak rá kezelést, gyógytornát, fizikoterápiát, stb.

Én azért mentem ehhez a gyógytornászhoz, mert orvosi végzettsége is van, és sok ismerősömet szó szerint meggyógyitott.

Sok sikert.

2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. márc. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!