Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyítsam a pikkely...

Hogyan gyógyítsam a pikkely sömört?

Figyelt kérdés
Pár helyen elő jött ez a sömör.Eddig csak a fülem mögött volt ,most meg a lábamon 4-5 helyen kis foltokba.Félek ,hogy elterjed,mert apámnak az egész teste televolt és nem tudták meggyógyítani. Milyen kenőcsöt érdemes venni ami elmulassza vagy legalább tünet mentes legyen?

2013. febr. 9. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb kenőcsöt orvos írja fel, ő dönti el, hogy mi legyen, nem is tudnád csak úgy kiváltani.

Érdemes lenne utána nézned paleó életmódnak, nekem sokat segített, nekem is egész testre kiható volt.

Plusz, van egy TB támogatott hely, ide ha tudsz érdemes eljárni, nekem ez is nagyon sokat segített!


[link]

2013. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász szakorvos ír fel kenőcsöt, ő ért hozzá.
2013. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
stresszmentes élet, diéta, fényterápia, kenceficék
2013. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez az a stressz,,:(
2013. febr. 11. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is a stressz hozta ki az tuti. Ajánlom menj el a semmelweis egyetem bőrklinikájára, ahol fényterápiára, illetve biológiai kezelésre tudsz menni, és mindezt a TB állja. A fényterápia nálam bevált!!! Eltűntek a foltok.
2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!