Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol tudok venni, vagy honnan...

Hol tudok venni, vagy honnan tudok rendelni farkasalmát?

Figyelt kérdés
Anyósom akarja a lábán a fekélyt ezzel kezelni, de ahol lakunk semmilyen herbáriában és bioboltban nem kapható.

2013. jan. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van tanyasi vagy falusi ismerősöd, kérdezd meg, nem tudna-e neked szedni.A kertes házaknál a kerítés tövében néha igen nagy tömegben is megterem.Nagyanyám tűzzel-vassal irtotta a tanyán, sikertelenül.Talán erdő vagy mező szélen is találsz, persze csak ha van ilyen hely a közelben és felismered biztosan a növényt.
2013. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fekélyekre egyébként sok más gyógynövény is nagyon jó, vagy például a ligetszépe olaj vagy kapszula, ami nagyon jó a bőrre, a fekélyt is gyógyítja.A körömvirágot is érdemes kipróbálni.
2013. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor télen is lehet találni növényt? Gondoltam már rá én is, mert olvastam, hogy akár erdőszéleken is terem, de ilyenkor biztos nem.

Lehet, hogy most mást is ki lehetne próbálni, csak azt hittem kapható szárított formában, de sehol nem találok. köszi az infot!

2013. jan. 18. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy télen-nyáron ott virított a kerítés mellett.Jó szívós egy gyom!Nagyanyám tépte, vágta, mosószeres szennyvízzel locsolta, de mindent túlélt:D

Szóval ha emlékezetem nem csal igen, télen is található, csak keresni kell.

2013. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor kutatok majd utána hátha van most is!
2013. jan. 19. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!