Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mágneses térdvédőről valami...

Mágneses térdvédőről valami tapasztalatok? Tudom, hogy nem gyógyít, de a fájdalmat csillapítja?

Figyelt kérdés
nem az kell, hogy hülyeség, hanem aki megvette azok tapasztalatai. Reumás-ízületi térdfájásra.
2012. dec. 10. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak annak használ, aki hisz benne és nincs komoly baja. Anyukám vett, de neki semmit nem használt...
2012. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik placebo hatásnak. Nem a termék gyógyít, hanem a belevetett, vetített hit. Jobban jársz, ha korrekt gyógykezelést választasz (melynek hatását vizsgálatok igazolják) és még hiszel is benne. Ehhez viszont nem a gyakori kérdések weboldalra, hanem egy jó szakemberre lesz szükség (orvos).
2012. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Orvoshoz járok, most is voltaren injekciót ad de semmit nem ér. Orvos sem Isten.Nekem már az is elég ha dolgozni tudok járni, mert sokáig nem tűrik hogy minden hónapban 1-2 hét táppénz a térdem miatt.
2012. dec. 10. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Ok. de akkor se költsd feleslegesen a pénzed olyan termékre ami kamu.
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mágnes térd javitó helyet ajánlok egy blogot és abban is több fejezetet-- a speciális diétát illetve a gyógynövényekről szólott is keresd meg.


közvetlenül ajánlott fejezet cimek a blogból pénzkidobálás nélkül, csak bízz önmagadban, a következők;

36. f. Ételünk = életünk elixírével...

35. f. Az élet, egy másik élet feláldozása árán, létezhet.

34. f. Életünk, szokásaink, ellentmondásossága.


31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

2012. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mami: kimaradt a link.
2012. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi siettem-- tehát van két blog

[link]

[link]

Mind kettőben van különböző öngyógyítási gyakorlat- diéta félék betegségtől függően, masszás panasztól függően, önkezünkkel való besugárzás, illetve speciális pontoknak apró masszás-pontja-- szinte minden betegségre!


És van a belső szerveknek a gondolattal való gyógyítása.De sok fejezet van majd meglátjátok- a béltől a magsavérnyomásig a májtól a romló látásig-- a dagadt ízülettől a boka vizességig stb stb.


ha olyasmit olvastok, hogy 69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.--- szeretném megjegyezni semmi köze a vallásos lélek fogalomhoz vagy vallásokhoz-- de ez illik rá ez a fogalom- de misztikum nélkül!!!

2012. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mami nem 100-as...
2012. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező először is kérj az orvostól ízületi gyulladásra fájdalom csillapító kenőcsöt. Azzal be kell alaposan dörzsölni. Aztán ráteszed a kezedet két oldalt alig érintőn, és vársz hogy kezdjen bizseregni-- utána tartsd ott ameddig csak tudod -de legalább 15 percig minél jobban érezd hogy szinte belehatol a kezednek a sugárzása.Utána ugyan ezt ismételd el előre és hátra téve a két tenyeredet közre fogva szintén a térdedet és épp úgy megvárni amig bizsereg majd plusz még ott tartani, hogy a kezedből kisugárzó energia átjárja az ízületedet.


Előfordul ha nagyon gyulladt, hogy először még jobban fog fájni-- nem baj-- dolgozik benne az energiád amennyivel több van elviszi ahol kevesebb oda pedig pótolja az energiát- Aztán meglátod hogy a kezelés után váratlanul csökkenni fog a fájdalom.


Sok éve már úgy 40 éve, hogy a férjemnek volt ilyen problémája nem csak fájt de megdagadt tele volt vízzel-- pungálták, injekciót nyomtak bele, gyógyszert szedett-- de változatlanul nem javult.


Akkor beutalták BP-en az Orfiba ott vizsgálták, majd műteni akarták, mondván kiszednek a térd ízületből hártyákat ami termeli sok vizet. Szóval szétakarták kapni a térdét. Akkor lebeszéltem a férjemet és arra kértem, jöjjön ki saját döntésből mondja le a műtétet. Hozok az én klinikámról kenőcsöket és attól ha bele masszírozom megfog gyógyulni- mivel félt a műtéttől, ezért szót fogadott.


Ehhez tudnod kell hogy bár a férjem sok mindent tudott rólam--hogy több éve béna embereket állítottam talpra, vagy visszahoztam komából betegeket az intenzív osztályon, de valójában minden ilyen ténykedésemtől és számára szinte felfoghatatlan képességemtől félt, még beszélni se lehetett vele ilyesmiről.


Szóval a kenőcs az igaz volt-- a többire amit tettem azt mondtam, hogy melegíteni kell a tenyeremmel hogy felszívódjon a térdibe különben kívül marad ez a fajta kenőcs.Egy pár napon keresztül megismételtem nála és a térde meggyógyult. Azóta elmúltunk 70 évesek és fut mint a nyúl természetesen ha nem figyelek rá a futrinkába" öblögetni"


De igy lehet meggyógyítani az ekcémás bőrt is, csak annál a két kezelés között nem lehet hogy víz érje-- csak közvetlenül a kezelés előtt fürödni utána jön a besugárzás.


szóval egyet viszont jegyezz meg nagyon-- csak a szűken családban használhatod az erődet gyógyításra, mert az nem cukorka (!) amit osztogatni szabadna, hanem -- amire én magam is rájöttem munkám közben, majd nem későn, mert nem sok kellett hogy elpatkoljak a sok-sok ember gyógyítása miatt, hogy bizony a saját lelkem erejét használtam aminek köszönhetően élünk és működik minden szervünk a szívünk is-- Tehát öngyógyítás az helyes és jó, csak erősödik tőle a lélek. De mások gyógyítása élet veszélyes! Akik gyógyítgatók manapság vagy szélhámos, vagy energia tolvaj, vagy olyan technikát tanítottak neki tanfolyamon amit maga a tanfolyam vezetője se ismert, és bizony ha valóban képes gyógyítón kisugározni, akkor egyik percről a másikra bele is halhat az illető, mert a szív annyira legyengül. --az pedig egy sóder hogy az univerzumi energiát veszi fel és közvetíti.


Elmentem pár helyre ellenőrizni meggyőződni, miképp is zajlik az ilyen oktatás-- hát borzasztó mit tapasztaltam, a tisztelt oktató, még azt se vette észre, hogy a jövendőbeli gyógyítgatónak akit tanított, a szája féloldalt lebénultan lógott. (Az illető hallgató egy lezajlott agyérelzáródáson esett át előtte. Szóval ilyenek tanítanak olyasmit amiről szinte semmit nem tudnak- egy a fontos a beszedett tanfolyamok ára!


Tehát soha ne használd az életerődet másokra!!!

2012. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kocsonyás rész van felszívódva a csontok közül, és egymáson csúsznak a csontok. Könyök és térd mindenütt.
2012. dec. 14. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!